İlan No: #00107457
Kategori: Kutu ve Koli Kurma Makinası
Marka: Zeren Ambalaj
Model Tipi: PA 2
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ahmet Zeren

Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye


Kutu Kurma Makinası Zeren Ambalaj PA 2

 

PA 2
Yarı Otomatik Kutu Kurma
 
  Yarı Otomatik kutu kurma makinesi PA2 karton kutuyu kurma ve manuel olarak doldurma için son derece kullanışlı bir makinadır.
Operatör kutuyu kurulmamış olarak kutunun taban kısmını PA2’ye yerleştirir. Bir sensör kutuyu görerek pnömatik bir sistemde çalışması için bir çıkış verir. Pnömatik sistem kutunun alt kapaklarını kapatır ve kutuyu kurulmuş vaziyette sabit tutar.
Bu makinanın avantajı kutunun taban kapaklarını kapalı tutması ve kutuyu sabit olarak yerinde tutması, böylelikle operatörün her iki eli de boşa çıkarak kutunun içini doldurmasıdır.
Kutu bir kere doldurulduğunda bir düğmeye basılarak kutu otomatik olarak makinadan çıkarılır, bir sonraki adım bir bantlama makinasıdır: DCS 15, DCS 25 veya DCS 35.
 
Kısa bir eğitim süresinden sonra, herhangi bir operatör çok hızlı kutulama hızlarına fazla yorulmadan kolaylıkla ulaşabilir, çünkü diğer sistemlerde operatörün bir eliyle kutuyu tutması diğer tek eliyle kutuyu doldurması gerekmektedir

 

Model

Genişlik

Uzunluk Yükseklik

Min

Max Min Max Min Max
PA 2
170
 
500 250 650 Kendisinden Sonra Kullanılacak Bantlama Makinasıyla Aynı Yükseklikte

Kutu Kurma Makinası Zeren Ambalaj PA 2, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!