Kutu Bantlama Makinası Zeren Ambalaj BT 15 CS

İlan No: #00107449 1516
Kategori: Koli Bantlama Makinası
Marka: Zeren Ambalaj
Model Tipi: BT 15 CS
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili

Kutu Bantlama Makinası Zeren Ambalaj BT 15 CS

 

BT 15 CS
Sabit Ölçülerde Kutular İçin Yarı Otomatik Bantlama
 
  BT 15 CS makinamız sabit ölçülerdeki kutuları bantlayarak kapatmak için üretilen bant makinalarının tüm özelliklerine sahiptir. Makinanın kutu ölçülerine göre manuel olarak ölçü ayarlanması işlemi çok basit ve hızlıdır: yükseklik ve genişlik 2 adet krank ve bu krankların bağlı olduğu elle tahrik edilen bir dişli kutusu vasıtasıyla ayarlanır. Bütün ayar işlemi 2 dakikadan az bir sürede gerçekleştirilir. Bir kere kutu ölçüleri ayarlandıktan sonra makina çalışmaya hazırdır. Sadece START düğmesine basarak kolinin alt ve üst kısmında bulunan 4’er kapağı da katlanarak içi doldurulmuş koli bantlama makinasına verilir. Operatör, kolileri bantlama makinasına üst ve alt kapakları kapatılmış olarak vererek, otomatik olarak bantlanmasını sağlamış olur.
 
Hem üst hem de alt bantlama kafaları alet kullanmadan kolaylıkla ayrılabilir, bu sayede biten bant kolaylıkla yenisiyle değiştirilebilir.
 
* STD: 1 motorla her iki çekici bandı tahrik eder. Kasnaklarla redüksiyon yapılır.
* TOP: Her çekici bant 2 ayrı motorla ayrı ayrı tahrik edilir. Motor akupleli redüktörler direkt olarak kollardaki kasnaklara tahrik verir.
 
Makine
Fonksiyonu
Bantlı
Çekici Sistem
i
Modeli En - Boy
Ayarı
Alt Üst Koli Kapağı Kapatma Koli Ebatı
(En - Yükseklik) mm.
Önde ve Arkada Konveyör
Alt ve Üst
Bantlama
Aşağı ve Yukarıda Bant BT 15 CS Manuel Manuel 500 x 500 Standart
 
 

Kutu Bantlama Makinası Zeren Ambalaj BT 15 CS, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu