Lante Mühendislik - Kimdir

Endüstriyel kapı sistemleri, bahçe otomasyonu, panjur ve kepenk sistemleri, hızlı pvc kapılar, yükleme rampaları, uçak hangar kapıları.

Lante Mühendislik

Lante Mühendislik, faaliyet göstermeye başladığı 2018 yılından itibaren, ürün ve hizmet niteliklerini sürekli geliştirmeyi hedef edinmiş ve sektörün ilkeli firmaları arasındaki yerini almıştır. Sürekli gelişen teknolojik ürün ve hizmetler ile kendisini sürekli güncel tutarak güvenilir yerini sağlamlaştırmıştır. Daha iyiyi daha kaliteliyi sunabilmek amacıyla kendini daima yenilemeyi prensip edinmiştir.

Lante Mühendislik, nitelikli kadrosu ile keşif, montaj ve teknik destek evrelerinde müşteri memnuniyetini esas alır. Kalitesini sektörde ispatlamış iş ortakları ile birlikte müşteriye en ileri teknoloji ürünlerini sunmaktadır.

Uzmanlık alanımız Seksiyonel kapılar, Bahçe otomasyonu, Panjur ve kepenk sistemleri, Hızlı pvc kapılar ve Yükleme rampalarıdır. Bunların yanında müşterilerimize; Lazer kesim ve Makina Tasarım İmalat olanağı sunmaktayız. Lazer kesim makinalarımızda Çelik, Krom, Alüminyum türü sacları istediğiniz şekilde fiber lazer kesim makinası ile kesebilmekteyiz. Makina tasarım imalat noktasında ise özel tasarım makinalar ile şirketinizin yükünü hafifletecek çözümler sunmaya devam edeceğiz.