Lante Mühendislik

Endüstriyel kapı sistemleri, bahçe otomasyonu, panjur ve kepenk sistemleri, hızlı pvc kapılar, yükleme rampaları, uçak hangar kapıları.

Firma Ünvanı : Lante Müh. İnş. Taah. Kim. Enerji Rek. Hay. Dan. Spor Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Endüstriyel kapı sistemleri, bahçe otomasyonu, panjur ve kepenk sistemleri, hızlı pvc kapılar, yükleme rampaları, uçak hangar kapıları.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2018
Sermaye : 0-100.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 1.000.001-5.000.000 TL Arası

Lante Mühendislik Kısa Açıklama

Lante Mühendislik 2018 yılından itibaren makine üreten ve özel tasarımlarıyla makinelerinin satışını yapan uzun yıllara dayanarak makine sektörüne hizmet veren bir kuruluştur. Seksiyonel kapılar, Bahçe otomasyonu, Panjur ve kepenk sistemleri, Hızlı pvc kapılar ve Yükleme rampaları uzmanlık alanıdır. Bunların yanında müşterilerine; Lazer kesim ve Makina Tasarım İmalat olanağı sunmaktadır. Lazer kesim makinalarımızda Çelik, Krom, Alüminyum türü sacları istediğiniz şekilde fiber lazer kesim makinası üretmekte olan firma işinde oldukça tecrübeli ve deneyim sahibidir.

Profesyonel ekibiyle de başarılarından dolayı ileri seviyeli markalar arasına ismini yazdırmıştır. Kayseri'de üretimini gerçekleştiren firma genç, dinamik, tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri talep, ihtiyaç ve memnuniyetini ön plana almış yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra montaj ve teknik desteğinide en iyi şekilde müşterilerine hizmetini vermektedir.