Ron Makina - Kimdir

Konfeksiyon Makinaları, Mobilya Makinaları, Mobilya Aksesuarlar Makinaları, Konfeksiyon Aksesuarlar Makinaları İmalatı ve Satışı

Ron Makina

İleri teknoloji ve yüksek kalite standartları ile üretim yapan ve sektörün 1 numaralı üreticisi olan Mikron, nesilden nesile aktarılan bilgi birikimi ve yüksek tecrübesi ile müşterilerine 48 yıldır hizmet vermektedir.

1971'den bugüne...

1971 yılında beyaz eşya, otomotiv, elektrik vb. sektörlere yönelik perçin makinaları ve montaj makinaları yapmak amacıyla kurulan Mikron, 1985 yılı itibari ile konfeksiyon sektörüne yönelik makine, el presi ve aksamlarına kalıplar üretmeye başlamıştır.

Nesilden nesile aktarılan bilgi birikimi ile dünya standartlarında üretim...

Kalite ve müşteri memnuniyetini hedef alan Mikron sektörde büyük bir Pazar payı elde etmiştir.

1990’lı yıllarda yeni atılımlar ile tekstil sektörüne; kapsol düğme, çıtçıt, kuş gözü, kot düğmesi, vb ürünlerin yapımı ve bunların montajını sağlayacak el presleri, pnömatik presler, manyetik presler ve ekipmanları üretmeye başlamıştır.

Tüm bu süreçlerde, dünya standartları baz alınmıştır.

Tüm bu tecrübeleri değerlendiren 3. Jenerasyon, mobilya sektörü için de verimliliği arttırabilecek ve sektörün gelişmesine yardımı dokunacak özgün tasarıma ve işleve sahip patentli ürünler geliştirmiş ve mobilya sektörünü de hizmet verilen sektörler arasına almıştır.

“Mikron” tüm teknolojik gelişimlerden ve deneyimlerden faydalanırken, sürdürülebilirlik ve maksimum verimlilik amacı ile yoluna devam etmektedir

Mikron her yıl büyüyen bayi ağı ile 50'den fazla ülkede.

Mobilya ve konfeksiyon alanında hem aksesuar hem de makina üreticisi olan Mikron, bugün50'den fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.