Çıt Çıt Makinası

kategorisinde 19 adet ürün

Çıt Çıt Makinası Popüler Ürünler

Çıt çıt çakma makineleri veya diğer bir deyişle çıtçıt pres makinası bazı dikiş uygulamalarında metal aksesuarlar ve perçinleri çakmak oldukça iyi işlere yaramaktadır. Kuşgözü perçin rivet düğme trop kanca kılıkıt zamak düğme kumaş kaplama gibi birçok üründe kullanılmakta olan çıtçıt makineleri MakinaTurkiye internet sitesinde bulabilirsiniz. Metal aksesuarları ve düğmeleri kolayca uygulanacak iş parçasına çakma işlemi yapan makinaları geneline çıt çıt çakma makinası denilmektedir. Çıtçıt makinesi bebek kıyafetlerine, yat kapakları, branda, dağcılık ceketleri deri ürünler ayakkabı gibi hazır giyim ürünlerine düğme çıt çıt çakmaya yarar. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle aksesuar çakma makinaları başlığı altındaki Çıt Çıt Makinası kategorisinde.
Aksesuarların iş parçası üzerine çakmak için kullanılan bu makinalar otomatik, tam otomatik, yarı otomatik, hava ile çalışan, elektrikle çalışan yada manuel el ile çalışan makina çeşitleri vardır. Sayfamızda çıt çıt makinası üretici satıcı imalatçı bayi ve toptan satıcı tedarikçiler de mevcuttur. .

Çıt Çıt Makinası tüm çeşitleri fiyatları markaları Çıt Çıt makinesi tüm modelleri ile sıfır, ikinci el, satılık kiralık Çıt Çıt Makinası ve tedarikçileri