Makine Makina

Tekstil Makinaları, Ajur Makinası, Düz Dikiş Makinası, Şişe Makinası, Etiketleme Makinası, Overlok Makinaları, İlik Makinası, Zigzag Makinası, Sason Makinası, Kroşeta Makinası İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : GRL Makina Pazarlama Dan. Tic. ve San. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : Bayii Acenta Perakende Satış 2. El Satış Kosgeb Destek 2. El Alım İthalat
Firma Kısa Bilgi : Tekstil Makinaları, Ajur Makinası, Düz Dikiş Makinası, Şişe Makinası, Etiketleme Makinası, Overlok Makinaları, İlik Makinası, Zigzag Makinası, Sason Makinası, Kroşeta Makinası İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2000
Sermaye : 500.001-2500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası

Sektörde Güvenilir İsim Makine Makina Tekstil Makinaları İnovasyon ve Kalitede Öncü

Makine Makina Tekstil Makinaları, tekstil sektöründe lider bir konumda bulunmaktadır. Firmamız, ajur makinası, düz dikiş makinası, şişe makinası, etiketleme makinası, overlok makinaları, ilik makinası, zigzag makinası, sason makinası, kroşeta makinası gibi geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir makineler sunmaktadır.

Kalite ve Güvenilirlik:

Makine Makina, kaliteyi ve güvenilirliği her zaman ön planda tutmaktadır. Sektördeki en iyi malzemeleri kullanarak üretim yapmakta ve her bir ürünü titizlikle kontrol etmektedir. Bu sayede müşterilerimize dayanıklı ve uzun ömürlü makineler sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti:

Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba göstermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için sürekli olarak çalışmaktayız. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her zaman müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.