İlan No: #00104420
Kategori: Güneş enerjisiyle Su Isıtma Sistemi
Marka: Kıvılcım
Model Tipi: DG-1 Ş
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Burdur / Burdur / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Kıvılcım Güneş Enerji Sistemleri

Burdur / Burdur / Türkiye


Şamandıralı Dik Güneş Isı Sistemi / Kıvılcım Dg-1 Ş

Aslen içerisinde çift depo barındıran sistemlerimiz dışarıdan bakıldığında tek depo görünümündedir. Su kesintisinin az yaşandığı bölgelerde tercih edilen, doğal sirkülasyonlu ve kapalı devre sistemler grubundandır. Sıcak ve soğuk su depolarımızın içi 304 kalite krom, dış koruyucu kılıfları krom çelik veya alüminyumdan yapılmış ve yine fittings malzemesi olarak krom malzemeler tercih edilmiştir.

 

Kullanılan malzemelerin korozyona mukavim olması, insan sağlığına zarar verecek etkileri ortadan kaldırmakta, ayrıca kullanım süresini arttırmaktadır. Bu sistem komple izolasyonlu olarak yapılmaktadır.

Çift depolu sistemlerin sehpaları Kıvılcım Gün Isı Sanayi'ne özgü tasarımla yapılmış olup 30x30 2mm kutu profilden yapılmış ve önce antipas boya üzerine de son kat Hammerton boya ile boyanarak kullanım alanlarındaki dış ortam şartlarına çok uzun süre dayanması sağlanmıştır. Montaj bölgelerine göre farklı alternatiflerde ekipman ve sızdırmazlık parçalarına sahip sehpalarımız montajcı ve tüketicilere yüksek oranda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çatı üzerinde herhangi bir boya işlemi gerektirmez.

Suyun temas halinde olduğu veya kullanıma kadar geçtiği hiçbir noktada paslanma ihtimali bulunmamaktadır. Ürünlerimizde kullanılan iç ve dış bağlantı elemanlarının hepsi özel dizayn edilmiş paslanmaz çelik malzemelerden oluşmaktadır. Böylece paslanmaz depo kalitesi bağlantı elemanları ile bütünleştirilmiş aynı zamanda montaj kolaylığı, kalite ve estetik sağlanmıştır.

Su depolarında kullanılan krom – nikel paslanmaz çelik sayesinde yıllarca sıcak su kaynağınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Sistemlerimiz bir kollektörden, depo hacimlerimiz 80 lt'den başlayıp, ihtiyaçlar doğrultusunda istenilen sayı ve büyüklükte tasarlanıp üretilmektedir.

Sistemlerimizde opsiyonel olarak alüminyum, bakır veya paslanmaz çelik kollektörler kullanılmaktadır.

Soğuk iklim şartları, kireçli su, düşük basınçlı su gibi problemli durumlarda ve su kesintisinin az olduğu yerlerde sorunsuz bir şekilde çalışabilirler.

Dik Şamandıralı Sistemin Klasik Yatık Şamandıralı sisteme farkı daha hafif ve daha hesaplı olmasıdır.


 

Şamandıralı Dik Güneş Isı Sistemi / Kıvılcım Dg-1 Ş, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!