İlan No: #00097721
Kategori: Mısır Slaj Makinaları
Marka: Tınaz
Model Tipi: MS-01 Ç
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 09.12.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Kepsut / Balıkesir / Türkiye


  •    İş: +90 266 241 21 39
  •    İş: +90 266 241 35 95
  •    Fax: +90 266 249 58 68

Yetkili: Tınaz Tarım Makineleri
Kepsut / Balıkesir / Türkiye


Mısır Slaj Makinesi - Çift Sıralı

ÇİFT SIRALI MISIR SLAJ MAKİNESİ

Çift sıralı mısır slaj makinesi, traktörün üç nokta askı düzenine bağlanıp, hareketini kuyruk milinden alarak  çalışan bir makinedir.

Makine kesici ve besleyici tamburlar sayesinde sıraya ekilmiş mısırda iki sıra birden biçme yapabilmektedir. Makinenin en önemli özelliklerinden biri de katlanabilir tasarımlı olmasıdır. Bu mükemmel tasarımı sayesinde traktörün arkasına katlanarak geriye doğru biçme yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu da beraberinde birçok avantajı getirir. Traktörün kendisine yol açması , ürünün ezilmeden biçilebilmesi, tarlanın ortasından bile biçme işleminin yapılabilmesi sadece birkaç olumlu yönüdür.

Makine, çift sıralı kesme yaptığı için yönlendirici ünite ve kılavuzlar (yol göstericiler) buna bağlı olarak dizayn edilmiştir. Yönlendirici üniteden geçen ürünler kesici tamburlara ulaşır. Kesici tamburlar mısırı keserek üzerinde bulunan iletici tamburlar vasıtası ile doğrudan besleyici üniteye verir. Besleyici ünite, yatay konumda çalışan 4 adet tamburdan oluşmaktadır. Bu tamburlar sayesinde kesilen mısırlar rahatlıkla kıyıcı üniteye ulaşmaktadır. Kıyıcı ünite, üzerinde 10 adet kıyıcı bıçak, 5 adet öğütücü ve 5 adet fırlatıcı kanat bulunmaktadır.

Sevk ünitesi; makinenin ürün sevk ünitesindeki tüm kontroller hidrolik olarak kumanda edilmektedir. Sevk ünitesi, istenilen açıda döndürülmek suretiyle kıyılan slajın istenilen bölgeye sevkini sağlar. Ayrıca sevk ünitesinin üzerinde bulunan yönlendirici başlıkta aşağı – yukarı hareket etmek suretiyle aynı şekilde kıyılan slajın istenilen bölgeye sevkini sağlar. Sevk ünitesi makine geriye doğru biçme yaparken dahi traktörün önündeki römorka yükleme yapabilecek uzunluğa ve yüksekliğe sahiptir.

Makine üzerinde kıyıcı ünite bıçaklarını bileyen bir bileme düzeni bulunmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir tekerlek vasıtasıyla biçme yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.

 


TEKNİK ÖZELLİKLER

Arka Bağlantı

Bacasız Uzunluk

3000 mm

Bacalı Uzunluk

4800 mm

Genişlik

1900 mm

Baca Yukarı Konumda İken Yükseklik

3500 mm

Baca Aşağı Konumda İken Yükseklik

2200 mm

Yan Bağlantı

Bacasız Uzunluk

2850 mm

Bacalı Uzunluk

4800 mm

Genişlik

3170 mm

Baca Yukarı Konumda İken Yükseklik

3700 mm

Baca Aşağı Konumda İken Yükseklik

2200 mm

Makine İş Hızı

Yaklaşık 8 Km / Saat’e Kadar

Biçme Düzeni Tambur Sayısı

4 Adet

Kıyma Düzeni Bıçak Sayısı

10 Adet

Kuyruk Mili Hızı

1000 d / dk

Toplam Ağırlık

1400 Kg

Lastik Ölçüsü

195 / 70 R15C

Lastik Hava Basıncı

65 PSI

Ana Dişli Kutusu

Üçlü Zincir Sistemi

Mısır Slaj Makinesi - Çift Sıralı, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Mısır Slaj Makinesi - Çift Sıralı, Tınaz MS-01 Ç 0 TL Fiyat'la
Benzer İlanlar Tümünü Göster

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com