1000mm Cnc Ahşap Torna Makinesi

Erel Makina | Mostar

Fiyat Sorunuz

CNC Ağaç Torna Makinesi

Dinçmak | Tormat Pro

Fiyat Sorunuz

5 Eksenli Cnc İşleme Merkezi Ahşap Torna Makinesi

Dinçmak | Tormat Smart

Fiyat Sorunuz

CNC Ağaç Torna Makinesi

Dinçmak | Tormat Eko

Fiyat Sorunuz

2 Eksen 2 Ünite Pro Cnc Ahşap Torna Makinası

Lathex | 2 AXIS

Fiyat Sorunuz

4 Eksen 4 Ünite Cnc Ahşap Torna Makinası

Lathex | 4 AXIS

Fiyat Sorunuz

2 Eksen 2 Ünite Eko Cnc Ahşap Torna Makinası

Lathex | CLX 2200

Fiyat Sorunuz

CNC Ahşap Torna Popüler Ürünler

CNC Torna Çeşitleri

CNC ahşap torna talaşlı imalatlarda, fabrikasyon kaynakçılık ve montajda sıkça kullanılır. Popüler ahşap işleri için kullanılan bir torna makinesidir. CNC torna tezgahta ahşap nesneler oluşturmak için kullanılan bir CNC ahşap işleme şeklidir. CNC torna ahşap hareket ederken, ahşap kesmek ve biçimlendirmek için sabit bir alet kullanılır. CNC torna tezgahı ile pek çok karmaşık şekil ve tasarım yapılabilir. CNC torna ; iş parçasına simetriye sahip bir alet oluşturmak için uygulanan aletlerle kesme, zımparalama, delme veya deformasyon, yüzleşme, tornalama gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirir. CNC torna iş parçasını ekseninde döndüren bir makine aletidir. CNC torna ahşap el sanatları için de kullanılır. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

CNC torna şekillendirilmiş mobilya ve doğrama parçaları ve diğer birçok standart veya karmaşık parça üretimi için çok odaklanmış bir makinedir. CNC ahşap torna makinesi bir dönme ekseni etrafında simetriye sahip bir nesne oluşturmak için iş parçasına uygulanan aletler ile kesme, zımparalama, tırtıklama, delme, deformasyon, işlenme veya takım açma gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için iş parçasını ekseninde döndüren bir araçtır. CNC Ahşap Torna Makinesi endüstriyel imalat uygulamaları, okul eğitimi, küçük işletmeler, ev işleri, küçük dükkanlar, ev dükkanları ve hobilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. CNC torna otomatik olarak ahşap parçanızda marangozluk yapar. CNC torna bir tahta parçayı besler ve makineyi çalıştırır. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir CNC torna satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan CNC torna , ahşap torna makinesi çeşitleri üretilmektedir. 

CNC torna son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun CNC torna siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. CNC torna esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz CNC torna , ahşap torna makinesi çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı CNC torna , ahşap torna makinesi için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ahşap torna makinesi için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz ahşap torna makinesi satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan ahşap torna makinesi tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz ahşap torna makinesi uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ahşap torna makinesi sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır.

CNC Ahşap Torna Makinası:

CNC ahşap torna makinası, bilgisayar kontrollü (CNC) teknolojisini kullanarak ahşap parçalarının otomatik olarak şekillendirilmesini sağlayan bir makinadır. Bu makineler, önceden programlanmış talimatları takip ederek ahşap parçalarını döndürür ve keser. CNC ahşap torna makinası, yüksek hassasiyet ve tekrarlanabilirlik sağlar ve karmaşık tasarımların üretimini kolaylaştırır. Bu makineler, seri üretim ve büyük ölçekli projeler için idealdir.

CNC ahşap torna makineleri, yüksek hassasiyet, hızlı üretim ve otomatik işleme özellikleriyle birlikte gelir. Bu makineler, seri üretim ve büyük ölçekli projeler için idealdir. CNC ahşap torna teknolojisi, daha önce el ile yapılması gereken işlemleri otomatik hale getirerek daha verimli ve hassas sonuçlar elde etmeyi sağlar.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin