Tek Kafalı Yarı Otomatik Finger Joint Makinası

Özen Makine | Singletech

Fiyat Sorunuz

Çift Kafalı Finger Joint Makinası

Özen Makine | Doubletech Plus4

Fiyat Sorunuz

Doubletech Çift Kafalı Finger Joint Makinası

Özen Makine | Doubletech

Fiyat Sorunuz

Single Head Finger Joint Machine

Özen Makine | Singletech

Fiyat Sorunuz

Overtech Automatic Finger Joint Machine

Özen Makine | Overtech

Fiyat Sorunuz

Overtech Plus Fully Automatic Finger Joint Machine

Özen Makine | Overtech Plus

Fiyat Sorunuz

Doubletech Double Head Finger Joint Machine

Özen Makine | Doubletech

Fiyat Sorunuz

Overtech Plus Tam Otomatik Finger Joint Makinası

Özen Makine | Overtech Plus

Fiyat Sorunuz

Overtech Otomatik Finger Joint Makinası

Özen Makine | Overtech

Fiyat Sorunuz

Ultra Tt Finger Joint Hattı

Weinig | Ultra TT

Fiyat Sorunuz

Profi Joint Finger Joint Hattı

Weinig | Profijoint

Fiyat Sorunuz

Turbo S-1000 Finger Joint Hattı

Weinig | Turbo S 1000

Fiyat Sorunuz

Combipact Finger Joint Hattı

Weinig | Combipact

Fiyat Sorunuz

Finger Joint Hattı Popüler Ürünler

Finger Joint Hattı Nedir ?

Finger joint hattı daha sonra yapıştırılmış iki ahşap parçasında bir takım tamamlayıcı, birbirine geçen profillerin kesilmesiyle yapılan bir ahşap işleme eklemidir. Ahşaptan imal edilen ürünlerde finger joint hattı ile bu işlemin yapılması gerekir. Açılan tırnaklara tutkal sürerek yapıştırma anlamına gelen finger joint hattı , özellikle dekorasyon ve mobilya sektöründe oldukça kullanılır. Diğer yandan, prosesin devamlılığını ve üretimin sürekliliğini sağlamak için üretim envanterinde finger joint hattı bulunması gerekir. Üretim bu finger joint hattı üzerinde sürekli ve kesintisiz bir biçimde yapılabilir. Finger joint hattı ahşap uzunluklarındaki en sağlam derzlerin en sağlam yöntemi olarak kabul edilir. Parmak birleştirme teknolojisi maksimum düzeyde hassasiyete odaklanmıştır. Finger joint hattı ahşap işlemede kullanılan en yaygın sistemdir. Ayrıca yapımı daha kolaydır. Bu finger joint hattı sayesinde insan gücünden, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Ahşap elemanları birleştirmede yanlarını sağlam bir şekilde bir arada tutmak için finger joint hattı kullanılır.

Üretiminizin sürekliliğini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz finger joint hattı ürünlerini Makina Türkiye’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu makina son derece kullanıcı dostudur. Makina Türkiye sitesinde satışa sunulan finger joint makinaları, alanında önde gelen markalar tarafından üretilmektedir. Site üzerinden doğrudan üretici ve satıcı firmalar ile iletişime geçerek finger joint hattı fiyatını öğrenebilir, fiyat ve pazarlık tekliflerinizi iletebilirsiniz. Bu ürünün sayfamızda birçok çeşidi mevcuttur. Yüksek kapasite ve yüksek stabiliteyi mükemmel bir şekilde birleştirir. Ağaç işleme ve ahşap parmak eklem makinesi için geniş makine ve alet yelpazesiyle, ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabiliriz. İhtiyacınıza en uygun ürünleri sayfamızdan bulabilmeniz mümkün. Ürün nakliyesinde kolaylık sağlanmaktadır. Size en uygun ürünler kalitenin adresi Makina Türkiye'de. Ckm, Güçsan, Ktcc, Özen, Paul gibi kaliteli ve çeşitli tedarikçilerle buradan iletişim kurabilirsiniz. Parmaklar birbirleri ile sıralanırlar ve birbirine kenetlendiklerinde sağ ve sol elinizdeki parmaklar gibi birlikte kaymaları gerekir.

Yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı ürünler için Makina Türkiye sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz son derece kullanıcı dostudur. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürünü sayfamızdan bulabilirsiniz. Ürünler tüm çeşitleri ve tüm detaylarıyla sektörün öncü firmaları, öncü tedarikçileri tarafından size sunuluyor. Eğer bir makina alacaksanız bu sayfayı ziyaret etmeden almayın. Sektöründe öncü olan ve ilk akla gelen markalara ulaşabilmek hatta yerli üretim yapan yüzlerce firma için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce marka ve model satıcıya anında ulaşabilme imkanı ile Finger Joint Hattı burada. Türkiye'nin her yerinden ulaşabileceğiniz tek tık uzaklıkla olan üretici firmalardan ihtiyacınıza ve bütçenize yönelik yüksek kalite ve düşük fiyat ile güven içerisinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Sayfamızdan güvenle dilediğiniz ürün için alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aradığınız tüm modeller sıfır, ikinci el, satılık ve kiralık seçenekleriyle Finger Joint Hattı kategorisinde.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin