Piyasada kompakt ve zaman zaman ekonomik beton santrali olarak geçen bu çeşit hem küçük hem de ekonomik bir beton santrali çeşididir. Genellikle finans gücü çok yüksek olmayan ülkelerin tercih ettiği ve taşımanın tıpkı mobil santraller gibi sıkıntı olmadığı, kolay taşınabildiği –küçük- boyutlarda olan beton santralleridir. Kronolojik olarak beton santrallerinin gelişimine baktığımızda zaman ilerledikçe en çok tercih edilen santral çeşidi bu olmuştur.

Kompakt Beton Santrali

kategorisinde 9 adet ürün
En Ekonomik Beton Santrali 60 M3/H -Sıfır- Mesaş
30 M3/ Saat Kompakt Beton Santrali
60 M3/ Saat Kompakt Beton Santrali
80 M3/ Saat Kompakt Beton Santrali
100 M3/ Saat Kompakt Beton Santrali
120 M3/ Saat Kompakt Beton Santrali
60 m3 /Saat Portatif Beton Santrali

Kompakt Beton Santrali nerelerde kullanılır? Nasıl Kullanılır?

Kompakt bir yapıda olduğu için en çok kullanım alanı saha olarak kısıtlı ya da çok yerleşim alanı gerekmeyen yerlerdir. Kompakt Beton Santrallerinin kullanımı son zamanlarda ciddi oranda bir artış göstermiştir. Özellikle hızın ve pratikliğin daha da önem kazandığı şu günlerde doğal olarak tercih edilme sayısı günden güne artmaktadır. Kompakt Beton Santrallerinin kullanımı oldukça kolaydır. Taşınabilirliği, ekonomiksel uygunluğu, hem bütçesel hem de mekansal tasarrufu açısından ülkemizde de bilhassa yol ve küçük yapı işlerinde kullanımı artmaktadır. 

Kompakt Beton Santrali Firmaları Tümü

Kompakt Beton Santrali Fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden ilanlar. Satılık tüm marka ve modeller Kompakt Beton Santrali burada.