Pasfil Makine

Gıda Makinaları, Unlu Mamül Makineleri, İçli Köfte Makineleri, Gıda Dolum Makineleri, Makarna Makineleri, Yumurta Makineleri, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Pazarlaması İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Pasfil Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : Distiribütör Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet Tedarikçi İmalatçı - Üretici İthalat İhracat
Firma Kısa Bilgi : Gıda Makinaları, Unlu Mamül Makineleri, İçli Köfte Makineleri, Gıda Dolum Makineleri, Makarna Makineleri, Yumurta Makineleri, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Pazarlaması İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2006
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Pasfil Gıda Makinaları :Gıda Üretiminde Yenilikçi ve Güvenilir Çözümler

2006 yılında İstanbul'da kurulan Pasfil Makine, gıda üretimi sektörüne yönelik yenilikçi çözümler sunarak sektörde lider konuma ulaşmıştır. Firma, pastacılıktan otelcilik sektörüne, makarnadan içli köfte üretimine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Global pazarda da aktif olan Pasfil, dünya çapında ithalat, kurulum, eğitim, yedek parça ve servis hizmetleri sunarak müşterilerinin her zaman yanındadır.

Pasfil Makine, teknolojiyi yakından takip ederek, her müşterinin ihtiyacına özel, verimliliği artırıcı çözümler geliştirir. Sunulan Pasfil Makine garantisi ile, müşterilerine satın alma sonrasında da güven verir. Sektör liderlerinin tercihi olan Pasfil, kalitesi ve güvenilirliğiyle tanınan, yenilikçi çözümler sunan güvenilir bir ortaktır.

Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gıda üretim süreçlerini daha verimli hale getiren, dünya çapında kabul gören çözümler sunmaktadır. Pasfil Makine, gıda sektöründe karşılaşılan zorluklara yenilikçi yanıtlar vererek, işletmelerin üretim kapasitelerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.