Su Banyosu Test Cihazı kategorisi aramanızda 1 adet ilan bulundu

Ahp Plastik Makina ISO 1167 Yüksek Hacimli Sıcak Su Kazanı - HİDROSTATİK BASINÇ TEST CİHAZI

Ahp Plastik Makina | AHP TC10

Su Banyosu Test Cihazı Popüler Ürünler

Su banyosu test cihazı ısıtılmış suyla doldurulmuş bir kaptan yapılan laboratuar ekipmanıdır. Su banyosu test cihazı numuneleri uzun bir süre boyunca sabit bir sıcaklıkta su içinde inkübe etmek için kullanılır. Tüm su banyosu test cihazı kullanıcıların istenen bir sıcaklığı ayarlamasını sağlamak için dijital veya analog bir arayüze sahiptir.

Su banyosu test cihazı kullanımları arasında reaktiflerin ısınması, substratların erimesi veya hücre kültürlerinin inkübasyonu bulunur. Ayrıca bazı kimyasal reaksiyonların yüksek sıcaklıkta gerçekleşmesini sağlamak için su banyosu test cihazı kullanılır. Su banyosu test cihazı tutuşmayı önlemek için açık alev yerine yanıcı kimyasalların ısıtılması için tercih edilen bir ısı kaynağıdır. Uygulamaya bağlı olarak farklı su banyosu test cihazı kullanılır. 

Hassas genel amaçlı Su Banyosu Test Cihazı su sıcaklığını ortamdan 100°C'ye kadar korumak için tasarlanmış sağlam ve yüksek performanslı banyolardır. Çok çeşitli laboratuvar uygulamaları için su banyosu test cihazı idealdir. Su banyosu test cihazı esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz su banyosu test cihazı çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı su banyosu test cihazı için portalımızı ziyaret edin.