İlan No: #00095874
Kategori: Akülü Forklift ( Elektrikli )
Marka: Crown
Model Tipi: SC 4220 1.6
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


1.6 Ton Tekerlekli Denge Ağırlıklı Forklift / Crown Sc 4220 1.6

Tekerlekli Denge Ağırlıklı Forkliftler

1250, 1600 ve 1800 kg’lık Yük Kapasitesi

Farkı Kullandığınızda Anlarsınız

SC 4200 Serisinin en büyük avantajı, ihtiyaçları operatörün bakış açısıyla görüp en iyi şekilde cevap vermesidir. SC 4200 serisi; yükleme rampalarında, kamyon içi yüklemelerinde kısacası deponuzun her alanında kullanılabilir. Bu seri titizlik gerektiren zahmetli tüm işlere, gücü ve manevra kabiliyetiyle başlar ve en düşük maliyetlerle, kusursuz kontrol, üstün görüş açısı ve kanıtlanmış güvenirliliği ile tamamlar.

SC 4200 Serisi / Özellikleri & Avantajları

Güç
SC 4200 Serisi ürünlerde Crown’un son teknoloji Access 1 2 3™ Kapsamlı Sistem Kontrolü ile kontrol edilen 48 Volt elektrik sistemi bulunmaktadır.

Yürüyüş Ünitesi/Yürüyüş Motoru
Crown yapımı AC yürüyüş motorları en zorlu görevlerde bile gerekli motor performansını ortaya koymaktadır. Yüksek verimlilik sistemlerine olan talep makinelerde daha yüksek tork ve ivmelenme beklentisini arttırıyor. İşte SC4200 Serisinde kullanılan bu yeni nesil motor teknolojisi bu beklentileri mükemmel bir şekilde karşılıyor.

Direksiyon
Viraj Dönüş Hız Kontrolü Crown’a özgü Stabilite Sisteminin sunduğu bir özellik olarak ortaya çıkmaktadır. Viraj Dönüş Hız Kontrolü, çatallardaki yük, dönüş açıları ve makinenin hızına bağlı olarak dönüşlerde ve ileri gidişlerde hızı otomatik olarak ayarlama özelliğidir.

Eğimi istenilen düzeyde ayarlanabilen direksiyon kolonu ve üzerinde döner topuz bulunan direksiyon simidi, operatöre çok daha iyi bir konumlama ve yüksek konfor sağlamaktadır.

Dar direksiyon kolonu sol el ile kullanmak için operatörün en iyi şekilde kendini konumlamasına izin verir.

Şasi
Şasi yapısı, kaldırılmış yükün maksimum kapasiteyle her zaman doğru açıda istiflenebilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır

Frenler

Crown’un benzersiz e-GEN™ Fren Sistemi, değişken rejeneratif motor frenini en uygun hale getirmiş ve elektrikli friksiyon freni ile desteklemiştir. Böylece disk fren sistemi ile kampana ve pabuç türü fren sistemlerindeki mevcut olan bakımı hemen hemen ortadan kaldırmış durumdadır. Otomatik Park Freni, operatör koltuktan kalktığında, yürüyüş sisteminden gelen beklenmedik bir veri ile veya akü gücü kesildiği takdirde otomatik olarak harekete geçer.

Görüş Netliği
Mast yapısı ve görüşü engellemeyen gösterge paneli operatöre, uç nokta göstergesi bulunan çatalları ve aracın çevresini çok net şekilde görebilme olanağı sağlar. Böylece operatöre yüksek görüş seviyesi sağlanarak, ileri düzey bir güvenlik ve azaltılmş hasar yaratma durumu ortaya koyulmuştur.

Operatör kabin üst muhafazasının “Şelale” olarak adlandırılmış dizayn şekli yüksek görüş mesafesinden ödün vermeden dayanıklılığı ve korumayı maksimum seviyeye çıkartmıştır.

Hız

SC 4200 Serisi araçlarda 3 farklı performans seviyesi bulunmaktadır. Bu performanslar uygulama gereksinimleri, operatör tecrübeleri ve birbirinden farklı gereksinimler doğrultusunda ayarlanabilir durumdadır.

Dönüş Hız Kontrolü dönemeçlerdeki dönüş açısına dayalı olarak motorların gücünü düzenleyerek daha fazla güvenliği ortaya çıkarmaktadır.

Operatör Güvenliği & Konforu
Crown’un Kendine özgü denge sistemi, yeterli operatör eğitimi ve sağlamlık gibi tamamlayıcı unsurlar ile güvenliği ve araç kontrolünü arttırır. Kendine özgü denge sistemi şunları içermektedir:

- Denge arttırıcı karşı ağırlık
Rampa hız kontrolü
Sistem kontrollü hidrolik hız
Dönüş hız kontrolü
Dayanıklı mast tasarımı
Araç yürüyüşü hız kontrolü
- Geniş basamaklar ve üst muhafazanın yan direkleri operatöre aracın her iki tarafında da aynı iniş ve biniş rahatlığı ve hızını sağlar.  

Kullanışlılık

InfoPoint sistemi ile tamamlanmış ve güçlendirilmiş olan Crown Access 1 2 3 teknolijisi üstün bir sistem kontrolü sunar ve böylece hata teşhis süresi, arıza süresi ve bakım-onarım maliyetlerini azaltır.

Access 1 2 3 teknolojisi teknisyene hataların tam yerini tespit etme, tüm tamamlayıcı parçaları test etme ve hızlı bir şekilde sorunları çözme imkânı verir.

InfoPoint, aracın baştanbaşa hangi bölgesinde hangi parçanın bulunduğu ve ne olduğuna dair tanımlayıcı bilgileri sunar.

SC 4200 Serisi / Opsiyonlar & Aksesuarlar

SC 4200 Serisi birçok opsiyonları ile birlikte Work Assist™ olarak adlandırılan aksesuarları müşterilerine sunmaktadır. Bütün bu özellik ve aksesuarlar, performansınızı yükseltmek ve sizin özel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Crown karşı ağırlıklı ürünleri ile kusursuz şekilde bütünleşmiştir.

Örnekler;

Dubleks, tripleks ve dörtlü asansör türleri
Yük yaslama korkuluğu
Yardımcı asansör hidrolikleri
Çatal yana kaydırma sistemi
Tekerlek seçimleri
Soğuk hava deposu ve korozyon önleyici sistemler

Akü Seçenekleri
Çeşitli akü kompartıman uzunluk ve yükseklikleri geniş uygulama yelpazeleriyle uyum sağlayabilir.

Work Assist™ Opsiyonları
Direksiyon topuzu
Saklama haznesi

Work Assist™ Aksesuarları

Çalışma ışık paketleri
Dikiz aynası

1.6 Ton Tekerlekli Denge Ağırlıklı Forklift / Crown Sc 4220 1.6, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!