İlan No: #00095875
Kategori: Akülü Forklift ( Elektrikli )
Marka: Crown
Model Tipi: FC 4510-2.0
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


2 Ton Tekerlekli Denge Ağırlıklı Forklift / Crown Fc 4510 2.0

Tekerlekli Denge Ağırlıklı Forkliftler

2000, 2500 and 3000 kg Yük Kapasitesi

Zeki ve dayanıklı bir araç.

Denge ağırlıklı forkliftler çok fazla zahmet gerektiren malzeme taşıma işleriyle karşı karşıya kalırlar. Bu yüzden Crown FC 4500 Serisi diğer üreticilerin arızalanmaya başladığı zamanda bile üstün mühendislik ve üretim kalitesi ile güvenilir performansını ortaya koyar. Buda endüstrideki en güçlü şasi, fren sistemi ve mast yapısına sahip olmasından ileri gelmektedir. FC 4500 Serisi ağır yükleri, hız gerektiren en zorlu uygulamalar içerisinde gücünü ve kontrol kolaylığını kullanarak elleçleyebilecek en akıllı seçimdir.

FC 4500 Serisi / Özellikleri & Ayrıcalıkları

Güç
Crown FC 4500 Serisi 48 Voltluk bir enerji sistemine saiptir.

Yürüyüş Ünitesi/Yürüyüş Motoru
Crown’un aynı eksenli dişli grubu ile donatılmış yürüyüş ünitesi kanıtlanmış dayanıklılığa sahiptir.

Etkileyici 11.6 kW lık AC yürüyüş motoru en zor uygulamalarda bile zorlanmaksızın yeterli gücü sağlar.

Direksiyon
Eğimi tamamen operatöre bağlı olarak istenilen eğimde ayarlanabilen direksiyon mili ve üzerinde dönen topuz bulunan direksiyon simidi çok daha iyi bir konumlama ve yüksek operatör konforu sağlamaktadır.

Dar olan direksiyon mili sol el ile kullanımlar da göz önünde bulundurularak sola doğru dengelenmiş şekilde pozisyonlandırılmıştır.  

Direksiyon mili sadece 100mm genişliğindedir. Buda geliştirilmiş görüş açısı ve operatörün dizleri için daha fazla serbest alan anlamına gelmektedir.

Şasi
Şasi biçimi, maksimum kapasitedeki yükün kaldırılmış olduğu yükseklikte salınımı en aza indirgenmiş bir biçimde dik olarak durması göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.                

Frenler
Crown’un benzersiz tam daire güçlü disk frenleri, geniş sürtünme alanı, gelişmiş duyarlılık ve uzatılmış fren balatası ömrü Crown’un frenleme konusundaki tüm özelliklerini en açık şekilde ortaya koymaktadır.

Görüş Mesafesi
Mast yapısı ve görüşü engellemeyen gösterge paneli operatöre, uç nokta göstergesi bulunan çatalları ve aracın çevresini çok net şekilde görebilme olanağı sağlar. Böylece operatöre yüksek görüş seviyesi sağlanarak, ileri düzey bir güvenlik ve azaltılmış hasar yaratma durumu ortaya koyulmuştur.

Operatör kabin üst muhafazasının “Şelale” olarak adlandırılmış dizayn şekli yüksek görüş mesafesinden ödün vermeden dayanıklılığı ve korumayı maksimum seviyeye çıkartmıştır.

Hız
FC 4500 Serisi araçlarda 3 farklı performans seviyesi bulunmaktadır. Bu performanslar uygulama gereksinimleri, operatör tecrübeleri ve birbirinden farklı gereksinimler doğrultusunda ayarlanabilir durumdadır.

Operatör Güvenliği & Konforu
Crown’un Kendine özgü denge sistemi, yeterli operatör eğitimi ve sağlamlık gibi tamamlayıcı unsurlar ile güvenliği ve araç kontrolünü arttırır. Kendine özgü denge sistemi şunları içermektedir:

- Sistem kontrollü hidrolik hız
- Araç yürüyüşü hız kontrolü
- Kaldırma-Tilt Kitleme sistemi
- Denge – arttırılmış karşı ağırlık
- Rampa hız kontrolü
- Her operatör yardımcı unsuru maksimum konfor ve verimlilik düşünülerek dizayn edilmiştir.

Kullanışlılık
Access 1 2 3 teknolojisi teknisyene hataların tam yerini tespit etme, bütün tamamlayıcı parçaları test etme ve hızlı bir şekilde sorunları çözme imkânı verir.

InfoPoint, aracın baştanbaşa hangi bölgesinde hangi parçanın bulunduğu ve ne olduğuna dair tanımlayıcı bilgileri sunar.

Dağıtım tablosu uygun olarak, tüm test noktaları, kontrol sigortaları ve kolay arıza teşhisi için merkez kablolama sistemi ile donatılmıştır.

FC 4500 Serisi / Opsiyonlar & Aksesuarlar

FC 4500 Serisi uygulama gereksinimlerini karşılamak amacı ile bir çok opsiyonel özelliğe sahiptir. Bütün bu özellik ve aksesuarlar, performansınızı yükseltmek ve sizin özel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla dizayn edilmiştir.

Örnekler:

Tekerlek seçimleri
Çeşitli koltuk seçenekleri
Ataşman hidrolik fonksiyonları
Çatal taşıyıcısına askı sistemi ile takılabilen ataşmanlar
Yük yaslama korkuluğu
Paslanma ve Soğuk hava deposu ekipmanları
Işık paketleri


2 Ton Tekerlekli Denge Ağırlıklı Forklift / Crown Fc 4510 2.0, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!