Etiket Yapıştırma Makinası kategorisi

  aramanızda 54 adet ilan bulundu
Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Etiket Yapıştırma Makinası Popüler Ürünler

Belirli ölçülerdeki etiketleri kare, silindirik ve yuvarlak yapıdaki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine etiket yapıştırmak için üretilen makinalardır. Tam otomatik etiket yapıştırma makinaları ve yarı otomatik etiket yapıştırma makinaları olarak iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Etiket çeşitleri içerisinde silindirik etiketleme makinası, köşeli etiketleme makinası ve düz etiketleme makinası modelleri de bulunmaktadır. Etiket yapıştırma makinası modellerinden en yaygın olarak kullanılan şişe etiket yapıştırma makinaları ve silindirik etiket yapıştırma makinaları kullanılmaktadır. Elektrikli etiket yapıştırma makinası nasıl çalışır biraz bundan bahsedelim, yapıştırılacak olan etiket, yapıştırma silindirinin önüne yerleştirilen milin altına yerleştirilir. Sürekli döndükçe, bu silindir aynı anda etiketi çizer ve yapıştırır. Etiket, operatöre uygulama için hazır olarak teslim edilir. 

Tutkalın mikrometrik düzenlenmesi için özel bir cihaz, ayrıca maksimum etiket temizliği ve etiketin mükemmel bir şekilde yapıştırılmasını sağlar. Yapıştırıcı tepsi aşındırıcı olmayan ABS'den imal edilmişken makine çelik ve pirinçten imal edilmiştir. Yapıştırıcı yarıkla temas eden tüm parçalar birlikte kullanılır ve alet kullanmadan kolayca sökülür, böylece temizlik işlemleri daha kolay ve hızlı hale getirilir. Bir palet makinasının palet etiketlemesi, paket etiketlemesi veya ürün etiketlemesi için olsun, etiketleri geniş ve düzgün bir şekilde tutkallayabilmesi önemlidir. İlaç, kozmetik ve etiketin diğer hafif endüstriler için uygundur. Bu makine işlevi gelişmiş, kolay kullanım, yapısı kompakt. Bu makine tek başına kullanılabilir; ayrıca otomatik üretim hattı için diğer paketleme makineleri ile birlikte kullanılabilir. Etiketli silindirik kaplara yapıştırmak için uygulanır.

Özelliklerinden bahsedecek olursak, silindirik kaplara etiket yapıştırmak için uygulanı,  hızlı bir motora sahiptir, hız serbestçe ayarlanabilir, şişeler fotoelektrikle kontrol edilir, şişe etiketi yoktur, benzer ebatlardaki etiketler için kutuyu değiştirmenize gerek yoktur, ayarlama yeterlidir, tezgah üreticisi, vakum kayışı ve diğer küçük aksesuarlar değiştirilebilir, özellikler çeşitli kaplara adapte olabilir. kullanımı ve bakımı kolaydır, tutkal Haznesi yüksek hassasiyette tasarlanmıştır, silindirler damlamadan eşit bir şekilde tutkal alır, etiketler katı bir şekilde yapıştırılabilir, düşük hata oranı ile düzdür. Farklı ürünlerin etiketleme işinde kullanılan çeşitli Etiket Yapıştırma Makinası sayfamızda bulunmaktadır. Bu makinalarla etiket yapıştırma işinin farklı aşamalarını daha profesyonel ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Firmaların çeşitli ve kaliteli etiket yapıştırma ürünlerini sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Etiket makinaları çeşitli modelleri ile sayfamızda sizleri bekliyor. Yüzlerce varyasyona sahip etiket makinasını incelemek veya ihtiyacınıza en uygun etiket makinasını tespit etmek hatta satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Etiket makinaları seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle etiket makinaları başlığı altındaki kategorisinde. 

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Etiket Yapıştırma Makinaları kategorisinde