Makosan Makina

Paketleme Makinaları, Yatay Paketleme Makinası, Dikey Paketleme Makinası, Balyalama Makinası ve Etiketleme Makinası üretimi ve satışını yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Makosan Makina Otomasyon San. Tic. A.Ş
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış 2. El Satış
Firma Kısa Bilgi : Paketleme Makinaları, Yatay Paketleme Makinası, Dikey Paketleme Makinası, Balyalama Makinası ve Etiketleme Makinası üretimi ve satışını yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Anonim Şirketi
Kuruluş Yılı : 2009
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası
FFP3 MASKE PAKETLEME MAKİNASI QUATRO-300-2S FFP3 MASKE PAKETLEME MAKİNASI QUATRO-300-2S
13

Makosan Makina Kısa Açıklama

Makosan Makina faaliyete günden bu yana özellikle Paketleme/Ambalaj sektöründe hizmet vererek bu alanda uzmanlaşmıştır. Firmamız yaptığı makine imalatını ağırlıklı olarak Yatay Paketleme Makineleri üzerine yoğunlaşmıştır. Makosan Makina Yatay Toz Dolum Makineleri,Yatay Ambalaj Makineleri, Balyalama Makineleri, Paketleme Makineleri, Otomatik Kontrol Terazileri, Metal Dedektörü ve bunun yanı sıra buz makinelerinde yedek parça üretimleri de sağlamaktadır.

Makosan Makina müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile deneyimlerini birleştirerek hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektedir. Makosan Makina İstanbul Pendik'te üretimini yapan firma tüm Türkiye'ye makina satışı yapmaktadır. Makosan Makina Uzman kadrosu ve ince işçilikle kalite odaklı çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.