Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası kategorisi aramanizda 36 adet ilan bulundu

10 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | Advantage Xsmall

Fiyat Sorunuz

FNK 530 Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Öz Konyalılar | FNK 530

Fiyat Sorunuz

14-18 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | OF Tuana 56 Plus

Fiyat Sorunuz

14 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | OF MZK-4

Fiyat Sorunuz

20 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | Royal 8

Fiyat Sorunuz

14 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | OF-KA Tuana 56

Fiyat Sorunuz

10 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | OF Tuana 56

Fiyat Sorunuz

14 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | OF MZK 4 Door

Fiyat Sorunuz

10 Metre / Dakika Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası

Mızrak | Advantage-7

Fiyat Sorunuz

Flexa 17 Otomatik Tek Taraflı Kenar Bantlama Makinası

Casadei | Flexa 17

Fiyat Sorunuz

Flexa 27 Otomatik Tek Taraflı Kenar Bantlama Makinası

Casadei | Flexa 27

Fiyat Sorunuz

Flexa 607 Otomatik Tek Taraflı Kenar Bantlama Makinası

Casadei | Flexa 607

Fiyat Sorunuz

Flexa 47 Otomatik Tek Taraflı Kenar Bantlama Makinası

Casadei | Flexa 47

Fiyat Sorunuz

VTH-565JC Düz Full Otomatik Kenar Bantlama Makinesi

PRF Makina | VTH-565JC

Fiyat Sorunuz

Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası Popüler Ürünler

Ahşap işlemede bitirme marangozluğu sırasında dayanıklı ve estetik açıdan hoş trim kenarları oluşturmak için kullanılan hem bir işlemin hem de ilişkili bir dar malzeme şeridinin adıdır. Ahşap işlemede kenar bantlama makinalarından olan full otomatik kenar bantlama makinası sayfamızda. Atalay, Ayza Mızrak, Başar Makina, Biesse, Bi-Matic, Casadei, Fravol, Griggio, Hizmet Him, Holz-Her, Homag, IDM, KLK, Mızrak Makina, OTT, Öz Konyalılar, Öz Üçler Makina, Özanadolu, Özbaşkent, Özyön Makina, Sabır Makina, Stefani, Törk Makina, Turanlar gibi firmaların full otomatik kenar bantlama makinalarına buradan ulaşabilmeniz mümkün. İhtiyacınıza en uygun ürünü tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Makinaların seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Kenar bandı, kenar bandını alt tabakaya bağlar, alt ve üst kenarları keser, üst ve alt kısmı alt tabaka ile aynı hizada keser , artıkları hurdaya çıkarır ve bitmiş kenarı parlatır. En önemli ağaç işleme makinelerinin bir parçasıdır.

Bu ürün ile yapılan uygulamayı kolaylaştırır. Zamandan ve iş gücünden tasarruf eder. Portalımızdaki ürünler; firmalar tarafından en iyi kaliteyi kullanarak üretilir. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle kenar bantlama makinası başlığı altındaki Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası kategorisinde. Yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle sayfamızda ihtiyacınıza göre filtreleme yaparak dilediğiniz makinanın siparişini verebilirsiniz. Biz makul fiyat aralığında kaliteli makineleri sunuyoruz. er bütçeye uygun bu ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz ürünün satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünler birçok malzeme cinsine hitap ederken, hassas çalışmayı esnek ve seri üretim seviyelerinde sunuyor. Modern uygulamalarda, özellikle dolap kapıları gibi yüksek hacimli, tekrarlayan üretim aşamaları için, kenar bantlama, sıcak eritmeli bir yapıştırıcı kullanarak otomatik bir işlemle alt tabakaya uygulanır. Panelin ham kenarına (melanin, PVC, ABS, masif ahşap vb.) Kenar uygulamak için kullanılan ve kenarın kendisinin önceden düzeltilmesi ve yuvarlanmasıyla kenar oluşturabilen makinelerdir. Piyasada çok çeşitli makine tipleri bulunmaktadır: tek ve çift taraflı kenar bantlama makineleri , çift ??uçlu zıvanalar , yumuşak şekillendirme ve postforming makinaları , geri kazanım sistemleri gibi bazı ilave agregalar ve çok daha fazlası. Panel mobilyaların modern üretiminde biçimlendirme ve kenar bantlama makineleri vazgeçilmezdir.

Kenar bandı, kontrplak , sunta veya MDF gibi malzemelerin açık yüzeylerini kaplamak, dayanıklılığı artırmak ve katı veya daha değerli bir malzemenin görünümünü vermek için kullanılır. Kenar bandının ortak ikameleri, yüz çerçevelerini veya kalıplamayı içerir . Kenar bandı PVC, ABS, akrilik, melamin, ahşap veya ahşap kaplama dahil olmak üzere farklı malzemelerden yapılabilir. Mekanizması ile plakayı ve kaplama malzemesini düzgün bir şekilde jelatinleştirebilmektedir. Yüksek hassasiyet ve verimlilik sağlar. Ürünleri sizler için sayfamızda garantili olarak sunmaktayız. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan ürünü tedarik edebilirsiniz. Sayfamızda ihtiyacınıza göre filtreleme yaparak hemen bir makina sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleriyle satın aldıktan sonra, firmanın taahhüt ettiği süre boyunca garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tasarlanan ve üretilen tüm tezgahlar hem marangozluk hem de endüstriyel ağaç işleme sektörlerinde günlük kullanımdadır. Mobilya ve kapı imalat sanayii, aslında, bu ürün için ana hedef pazarlardır. Sağlam ve kompakt, iyi tasarlanmış ve az yer kaplayan ürünlerdir. Bu makineler kenarları oluşturmak ve panelleri işlemek için kullanılır.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası kategorisinde

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin