6 Üniteli PVC Kenar Bantlama Makinası Popüler Ürünler

Profesyonel bir ürün olan 6 üniteli kenar bantlama makinası ahşap ve mobilya sektöründe kullanılan en gelişmiş ve kalifiye makinalar arasında yer almaktadır. Bantlama için gerekli olan tüm işlemleri tek cihazda toplayan bu makina, makaslama, kazıma, düzleştirme ve bantlama özelliklerine sahiptir. Ayrıca farklı biçimde bantlanacak yüzeylere sahip eşyalarda güvenle kullanılabilir.

Makina Türkiye’de satışa sunulan 6 üniteli kenar bantlama makinası ürününde otomatik çekme, tutkal kutusu, pnömatik makas, döner bant tablası, ön freze, alt freze ve üst trim bulunmakla birlikte alt-üst kazıma ve polisaj üniteleri de mevcuttur. Bu bölümler ve üniteler sayesinde çok fonksiyonlu bir makina olduğunu söyleyebiliriz. Seri üretime hız ve kalite kazandıracak olan bu makinalar sitemizden kolaylıkla satın alınabilir.

Sektöründe lider üreticilerden tedarik edilen 6 Üniteli Kenar Bantlama Makinası çeşitleri portalımızda uygun fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Sıfır veya ikinci el olarak satılan bu ürünlerin çoğunda garanti bulunduğunu da belirtmek gerekir. Ürünü satın aldıktan sonra, tedarikçi firmanın taahhüt ettiği süre içinde kullanmaya başlayabilir ve garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz. 1-2 ü

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin