Makaslı Kenar Bantlama Makinası kategorisi

  aramanızda 5 adet ilan bulundu

Makaslı Kenar Bantlama Makinası Popüler Ürünler

Ahşap malzeme ve mobilya üretiminde sıklıkla kullanılan makaslı kenar bantlama makinası Makina Türkiye sitesi üzerinden satın alınabilir. Pnömatik sistemle çalışan makaslı kenar bantlama makinası birçok farklı malzemeyi bant olarak kullanma özelliğine sahiptir. Ürünlerinize kusursuz bir görünüm vermek, ahşap yüzeyleri sağlamlaştırmak ve eskimiş ürünleri yenilemek için kullanılabilen makaslı kenar bantlama makinası aynı zamanda seri üretime de yardımcı olmaktadır.

Makina Türkiye kataloglarında kaliteli markalardan tedarik edilerek satışa sunulan makaslı kenar bantlama makinası PVC, melamin, ABS, folyo gibi farklı malzemeleri bant olarak kullanabilmektedir. Bantlanacak yüzeyin boyutunu ve biçimini algılayarak, malzemeyi buna göre pnömatik olarak çeker. Fazlalıklı olarak kesmekle birlikte, artan malzemenin başka yüzeylerde kullanılmasını sağlayarak tasarrufa yardımcı olur. Bantlanan yüzeyi sağlamlaştıracak ve pürüzsüz bir görünüm verecek özelliğe sahiptir.

Turanlar, Özkonyalılar gibi kaliteli markalardan tedarik edilerek satışa sunulan Makaslı Kenar Bantlama Makinası çeşitlerini uygun fiyatlarla satın almak için Makina Türkiye’yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Makina Türkiye’de ahşap malzeme üretimi için ihtiyacınız olan her şeyi tek tıkla bulabilir, üreticiyle site üzerinden iletişime geçerek satın alabilirsiniz.