Konkasör kategorisi

  aramanızda 287 adet ilan bulundu
Toplam 8 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Konkasör Popüler Ürünler

Konkasör Nedir

Genellikle çakıl veya başka bir yol veya bina uygulaması için kayaları küçük parçalara ayırmak için kullanılan cihazlara konkasör denir. Çoğu kaya kırıcı, tepesinde bir hazneye sahiptir, kayayı kırıcı üzerinde tutan ve yerçekimini beslemek için kullanan bir kap bulunur. Alternatif olarak, kaya kırıcılar, kayayı kırıcıya sürekli olarak taşımak için kayış tahrikini kullanabilir. 

Konkasör Tesisi

Hemen hemen her kırıcı tipinin altında bir delik bulunur. Bir kaya deliğe sığacak kadar küçük parçalara bastırıldığında, kırıcıdan bir taşıma bandına, bir çöp kutusuna veya büyük bir kazık üzerine çıkar. Bazı durumlarda, bir kaya kırıcı doğrudan ikinci bir taneye beslenerek kayaları iki veya üç aşamada daha ince ve daha ince taneciklere parçalayabilir. Çeneli kırıcılar en eski ve en basit kaya kırıcı tiplerinden biridir. Bir çeneli kırıcı, iki metal duvardan yapılmış dev bir katlanabilir V gibidir. Alt kısımda iki duvar birbirine çok yakın ve üst kısımda birbirinden ayrı. Bir duvar, diğeri karşı kapalıyken sabit tutulur - genellikle saniyede üç kez. Kapandığında çenenin içindeki kayaları eziyor. Vurulduğundan, kayalar aşağı indikçe daha küçük ve daha küçük boyutlarda ezilir, daha sonra dipten düşer. 

Yaygın olarak kullanılan diğer bir tür ise silindirli kırıcıdır. Silindir kırıcı, ters yönde dönen iki büyük metal silindir grubudur. Kayalar, iki silindir arasındaki boşluğa beslenir, burada ezilir ve yere düşer. Tekerlekli kırıcılar genellikle ikincil kırma aşaması olarak kullanılır. Küçük, önceden ezilmiş kayalar merdanenin içine sokulur, bu da onları çakıllara böler. Döner ve konik kırıcılar, biraz farklı tasarımlara rağmen, hemen hemen aynı şekilde çalışır. Kaya, dibinde dönen bir öğütücü ile odanın tepesine düşer. Kaya düşerken, öğütücü ve odanın duvarları arasında sıkılır ve ezilir. Odaya düşmeye devam ettikçe, konkasör tesisi sayesinde alttan düşene kadar daha küçük ve daha küçük parçalara toz haline getirilir. 

Konkasör Fiyatları

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan konkasör ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir konkasör satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan konkasör çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir.

Satılık Konkasör

Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun konkasör siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz satılık konkasör çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı konkasörler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun konkasör için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz.

İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Aynı anda çok fonksiyonlu konkasör grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan konkasör içerikleri güncel bilgilerdir. Konkasör özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz. Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel konkasör ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir.