Otomatik Kenar Bantlama Sabır Makina Mox Expert 4000

İlan No : #00114067
Kategori: Full Otomatik Kenar Bantlama Makinası
Marka: Sabır Makina
Model Tipi: Mox Expert 4000
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Yukarıdudullu Mah. / Ümraniye / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun
20.000
KDV DAHİL

En İyi Kalite Tek Fiyat

Yenilikçi, modern, ergonomik yapısı ilesınıfının hızlı, en kısa ve kullanımı kolay , sistem ve tasarımı HAKİ SABIR’a patentli plc kontrollü, renkli dokunmatik ekran EXPERT 4000 Otomatik Kenar Bantlama Makinası; atölyeler, fabrikalar, fason iş yapanlar için en yüksek kalitede yeni bir standart ile 0,4 mm’den 3 mm kalınlığa kadar PVC, folyo, kaplama melamin ve abs uygulamalar için dizayn edildi.

 
 • Yıllardır Kullanılan HAKİ SABIR’a Patentli Sistemler
 • Dar ve Büyük Parçaları Kavramak İçin Kauçukla Kaplı Çift Palet Sistemi
 • Ön (Jumpingli) Freze Ünitesi.
 • Plc Kontrollü Renkli Ekran ve Dokunmatik Ayar Uygulaması.
 • Otomatik Fiyatlandırma, Adet Sayma & Metraj Ölçme
 • İnce - Kalın Pvc Otomatik Geçiş
 • Patentli Ön ve Arka Fazlalıklara Baskı Uygulamayan Yan Baskı
 • Hızlı, Kolay Ayarlama ve Kurma İmkanı.
 • Patentli İmalat Sistemi, Stabilize Sert Monoblok Yapısı ve Yüksek Ürün Kalitesi.
 • Patentli Frezeleme Sistemleri, Minimize Edilen Titreşimsiz Çalışma İmkanı
 • Geniş Palet, Kendinden Geçme Zincir.
 • Problemsiz Donanım, Makine Emniyet Sistemleri, İki Yıl Garanti.
 
EXPERT 4000 Otomatik Kenar Bantlama Makinası Standart Ekipmanlar
 
KONTROL SİSTEMLERİ: Baş- son kesme, köşe yuvarlama, ince- kalın pvc otomatik geçiş, normal yumuşak mdf, adet sayar ,metraj ölçer, fiyatlandırma gibi tüm çalışan ünitelerin kontrolleri Plc renkli dokunmatik ekran üzerinden yapılır. Yüksek frekanslı motorlar çeviriciler tarafından kontrol edilir ve acil durum switchini içerir. Elektronik sistemler, toz vs ortamlardan etkilenmemesi için kapaklı ve contalıdır.
 
ANA ŞASİ: HAKİ SABIR’a patentli imalat ve kauçukla kaplı çift palet sistemi dar ve büyük parçaları kavrar. Maksimum düzgünlüğün, doğru ayarın ve zemine tam temasın sağlanabilmesi için hassas ölçümlendirilen ve monoblok çelikten üretilen sınıfının en kısa makinasıdır.
 
BESLEYİCİ: Kenar bantlarını geniş çaplı taşıyıcı bobinlerden yükleme yapacak şekilde tasarlanmıştır.
 
BESLEME VE ÜST BASKI: Kalitesi arttırılmış, kauçukla kaplı çift palet sistemi hassas olarak işlenmiş çelik yataklar üzerinde eklemli zincirlere bağlanmış polyemit ve kauçuk paletlerden oluşur. Yükseklik ayarı ve merkezlenme; manuel kaldırma sistemi ile yapılır.
 
ÖN FREZE ÜNİTESİ (JUMPİNGLİ): HAKİ SABIR’a patentli sistem, iki adet top bıçakla;atlamalı, beraber ve ayrı çalışma özelliği ile hatalı kesilmiş sunta, mdf, suntalam gibi malzemelerin düzgün işlenmelerini sağlar.
 
TUTKAL SÜRME: Paletten bağımsız çalışan, hot - melt tutkalını eritme ve sürme sisteminden oluşur.3 lt kapasiteli ve ısı kontrolü için 2 adet termostatlı 5 adet çelik fişek rezistanslıdır.
 
ÇEKME & KESME:Patenti HAKİ SABIR’a ait mekanik - pnömatik çekme ve kesme sistemi, 10 mm kalınlık ve 50 mm yüksekliğe kadar kenar bantlama materyallerini kesebilecek kapasitededir. İnce materyalden kalın materyale geçişte ayar gerektirmez.
 
BASKI RULOLARI:Patenti HAKİ SABIR’a ait 3 adet rulodan oluşan yaklaşım sensörlü ve Plc kontrollü pnömatik sistemdir. İlk baskı kavrama tahrikli olup baskı ayarlarını otomatik yapar; yapıştırılacak malzemenin ön ve arkasında kalan fazlalıklarına baskı uygulamayan tek makinadır.
 
ÜST İŞLEME BAŞ & SON KÖŞE YUVARLAMA (MAGİC) : HAKİ SABIR’a patentli, kullanımı kolay, tek bıçakla tek yöne hareketli, parçanın üç yüzeyini işleyebilen, Sfero çelik döküm şasi üzerinde parçaya zarar vermeyen baş, son ve üst işleme sistemidir. Bıçak çapı 42 mm’dir. Dik köşe soft, post ve düz parçaların 0.40 mm’den 2 mm’ye kadar geçişleri otomatik ayar yapar.
Isınmadan dolayı ayar bozulma sorununu ortadan kaldıran bağlantısı; toz ve talaşı vakumlayan sistem, 18000 d/dak hızla çalışan dıştan soğutmalı 300 Hz motorlardır.
 
ALT İŞLEME BAŞ & SON KÖŞE YUVARLAMA (MAGİC) BAŞ SON DÜZ & RADYÜS KESME: HAKİ SABIR’a patentli, kullanımı kolay, tek bıçakla tek yöne hareketli, parçanın üç yüzeyini işleyebilen, Sfero çelik döküm şasi üzerinde parçaya zarar vermeyen baş, son, ve alt işleme sistemidir. Bıçak çapı 42 mm’dir. Dik köşe soft, post ve düz parçaların 0.40 mm’den 2 mm kalınlığa kadar geçişleri otomatik ayar yapar.
Isınmadan dolayı ayar bozulma sorununu ortadan kaldıran bağlantısı; toz ve talaşı vakumlayan sistem, 18000 d/dak hızla çalışan dıştan soğutmalı 300 Hz motorlardır.
 
KAZIMA GRUBU: HAKİ SABIR ‘ a patentli birbirinden bağımsız, alt ve üst radyüslü, pnömatik ve tıkanma atlama yapmayan tek kazıma ünitesidir. 0.40 mm’den 2 mm kalınlığa kadar otomatik ayar yapılabilir.
 
SOLVENT PÜSKÜRTME: Tutkal temizleme ve bant yüzeyini parlatmada kullanılan sıvıyı püskürtür.
 
POLİSAJ GRUBU: Birbirinden bağımsız iki adet 1500 d/dak motorlarla bant yüzeyini solvent yardımı ile parlatma ve polisaj işini yapar.
 
KANAL AÇMA : Açılı atlama (jumping) giriş ve çıkış mesafesi Plc dokunmatik renkli ekrandan ayarlanır.Testere çapı 200 X 4 mm
 
EMNİYET SİSTEMLERİ: Makinanın elektro pnömatik aksamı, çalışma süresince sistemlerinin otomatik yağlama temizlemesini yapar; fazların ve havanın gelmemesi halinde makine kendini korumaya alır ve sistemlerine zarar verdirmez. Parça, besleme aralığını kontrol eder ve dokunmatik Plc renkli ekranda arızayı bildirir.

 

Teknik Özellikler

Renkli PLC Dokunmatik Ekran

Şebeke Gerilimi 380-220 / 50 hz
Nominal Akım 22 A
Bant Kalınlığı 0,4-3 mm
İş Parcası Kalınlığı 10-50 mm
Çalışma Hızı 15 m/dk
Toplam Elektrik 12.4 Kw
Toplam Hava 6 Bar
Hava Tüketimi 180 lt/dk-lt/min
Ön Freze 2 X 1,5 kw/ 12000 Rpm
Kanal Açma 1 X 3 kw / 3000 Rpm
Trim Freze 2 X 0,75 kw / 18000 Rpm
Polisaj Motoru 2 X 0,18 kw / 1400 Rpm
Tutkal Kazan Motoru 0.18 kw / 900 Rpm
Çift Palet Motorları 2 X 1.1 kw / 900 Rpm
Makinenin Uzunluğu 4000 mm
Makinenin Genişliği 800 mm
Makinenin Yüksekliği 1500 mm
Makinenin Ağırlığı 1150 kg

Otomatik Kenar Bantlama Sabır Makina Mox Expert 4000 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!