İlan No: #00090902
Kategori: 60-79 Hp Traktör
Marka: John Deere
Model Tipi: 5075E 4 WD
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 18.11.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun


 •    İş: +90 216 417 71 47
 •    Fax: +90 216 417 37 16

Yetkili: John Deere Traktör
Maltepe / İstanbul / Türkiye


75 Hp Traktör

John Deere 75 hp Traktör / John Deere 5075E 4WD

Hayvancılık mı; küçük arazili tarım mı? Yada büyük işletmeniz var, ara işlerinizde kullanmak için traktör lazım. Belki de bahçeniz var meyveleri taşımada kullanmak istiyorsunuz.
 
 
 
Bu Yeni Küçük DEV Türk Çiftçisi'nin ihtiyaçlarını karşılamaya geldi. Eğer John Deere'in sadece büyük işler için DEV'leri ürettiğini düşünüyorsanız bir de 5075E traktörü inceleyin. Küçük olduğuna bakmayın çünkü yeni 5075E traktör, DEV'leri yaratan mühendislik tecrübesi ve teknolojisi ile üretilmiştir.  
 
 


İşte Küçük DEV'in Büyük Özellikleri

   
 • Servis kolaylığı sağlayan tek parça arkaya tam açılabilir kaput
 • Stage (Euro) IIIA Emisyon seviyesinde 2,9 litre 3 silindirli John Deere PowerTech M Motor
 • Turboşarj beslemeli; Intercooler ve Viskoz Fanlı Soğutma Sistemi
 •  75  hp 5075E , ÇiftÇeker (4WD)  tip ön aks
 • Her iki taraftan da inip-binmeyi kolaylaştıran, ergonomik kontrol ve kumanda yerleşimine sahip ve daha düşük gürültü seviyesi için izole edilmiş platform
 • Lastik gürültüsünün sürücü kulağına gelmesini engellemek ve ıslak koşullarda platforma su ve çamurun sıçramasını önlemek amacıyla tasarlanan RTM çamurluk
 • Orijinal John Deere Ön Yükleyicileri ile tam uyum
 • Traktörün ortasında platform altında yer alan ve ön yükleyici montajına kolaylık sağlayan, ortadan doldurulabilir, ihtiyaç anında kolayca boşaltılabilir yakıt tankı
 • ÇiftÇekerlerde (4WD) standart olarak sunulan Radyal Lastikler
 

   
5075E traktör  3 silindirli 2,9 litrelik Turbo/Intercooler PowerTech M motorlara sahiptir. Entegre turboşarj ve intercooler yanma odalarındaki hava yoğunluğunu arttırarak daha verimli yanma ile hem daha fazla güç elde etmekte hem de güce oranla daha az yakıt tüketmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede her yanmada daha fazla güç elde edilmektedir.  
 
Yeni 5075E traktör de  ileri-3 geri vites seçeneği sunmaktadır. Vitesler traktör hareket halindeyken daha yumuşak vites geçişleri için sekronize edilmiştir. Vites geçişleri kuru tip dual serametalik balatalı debriyaj ile gerçekleştirilmektedir. Frenleme ise yağ banyolu, hidrolik kumandalı, kendinden ayarlık disk frenlerle yapılmaktadır.  
 
Tüm 5075E traktör hidrolik sistemleri 46 l/dak hidrolik debi sağlayan açık merkez tahrikli tandem dişli pompa ile desteklenmektedir. Arkada standart olarak sunulan çift etkili tek SCV platform içerisinde bulunan kollar sayesinde rahat ve hassas bir şekilde kontrol edilmektedir. Ayrıca ön yükleyici uygulamaları için yine sürücü koltuğunun sağ tarafına joystick konumlandırılabilir.

* Yukarıda belirtilen fiyat tavsiye edilen parakende satış fiyatlarıdır.
* Fiyatların haber verilmeksizin değiştirilme hakkı saklıdır.
* 01.08.2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

 
 
 

Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster
Benzer İlanlar Tümünü Göster