;

Çok Yönlü Çikolata Doldurma Makinası

İlan No : #00186351
Kategori: Çikolata Doldurma Makinası
Marka: TET Makina
Model Tipi: T-ÇM001
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İkitelli OSB Mah. / Başakşehir / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Tet Makina
Çok Yönlü Çikolata Doldurma Makinası
 

Çikolata kreması veya çikolata ezmesi, genellikle bitkisel yağ ve kakao karışımından elde edilen yumuşak tadıyla öne çıkan bir tatlı türüdür. Aynı zamanda süt ve fındığın da bu ürünün içeriğinde bulunması bu tadı eşsiz ve karşı konulamaz bir lezzet haline getirir. Genellikle plastik veya cam kavanozlarda satılan çikolata kreması, tüplerde ve diğer yenilikçi ambalajlarda da satılabilir.

TETMAK, tarifi ve reçetesi ne olursa olsun, bu kadar viskoz ve hassas bir ürünü paketlemek için tüm mükemmel çözümlere sahiptir. İster yarı otomatik İster tam otomatik olsun, tüm dolum makinlerimizin kaliteleri temiz ve doğru bir dolumu garanti eder. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda dolum makinelerimize ek olarak, çok yönlü ve verimli kapak kapatma ve etiket makineleri de hatlara eklenerek müşterilerimize komple bir çözüm sunabilmekteyiz.

Yılların vermis olduğu tecrübe ile TETMAK, çikolata kreması sektöründe bir itibar kazanmıştır ve dolum konusunda tüm dünyada ki müşterilerinin güvenini kazanmıştır:

  • DKC GRUP : 1500 Kavanoz/Saat 
  • FİSKOBİRLİK : 1500 Kavanoz/Saat 
  • GÜRSOY FINDIK : 1500 Kavanoz/Saat
  • GÜRSOY FINDIK : 1200 Kavanoz/Saat
  •  

Yarı-Otomatik Çözümlerimiz:

Başlangıç kapasitesileri için, TETMAK’un yarı otomatik dolum makineleri idealdir. Çok küçük hacimlerden başlayıp 5 kg’a kadar (sizin için uyarlanmış dolum aralığını bulmak için burayı tıklayın) son derece hassas, damlama yapmayan özel nozullarıyla dolum yaparlar.

Çikolatanın genellikle sıcak doldurulması gerekir. Bundan dolayı sıcaklık seviyesini sabit ve ürünü homojen tutmak için huni çift cidarlıdır ve bir karıştırıcı içerir. Bu makinelerde, çalışanların kendi hızlarında doldurmalarına olanak tanıyan ayarlanabilir doldurma ve hazırlama hızına sahip bir doldurma kafası vardır.

Twist-off ve vidalı kapaklar için yarı otomatik bir kapak kapatma mekanizması, doğru torkla sıkı bir kapatma sağlamak için yarı otomatik çözümü tamamlayabilir

Çok Yönlü Çikolata Doldurma Makinası
Çok Yönlü Çikolata Doldurma Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!