Ahşap Zımpara Makinaları kategorisi aramanızda 87 adet ilan bulundu

4Db-1000 Yüzey Zımpara Makinası

Akospray | 4DB-1000

JWDS 2244OSC M Jet Osilasyonlu Geniş Bant Zımpara

Jet | JWDS-2244OSC-M

1350mm Ahşap Yüzey Zımpara Makinası

Famak | 1350 KP.KP.CR.

1350 mm Ahşap Yüzey Zımpara Makinası

Famak | 1350-R.R

3D 600 Kapak Zımpara Makinası

Akospray | 3D-600

Tam Otomatik Kapı , Kapak Ve Zımpara Çevirme Hattı

Akospray | AKO001

650-R.R Wood Surface Sanding Machine

Famak | 650-R.R

Ahşap Yüzey Zımpara Makinası

Famak | 650-R.R

1350Mm Wood Surface Sanding Machine

Famak | 1350 KP.KP.CR.

Dublex -1300 Kenar Zımpara Makinası

Akosprey | DUBLEX -1300

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Ahşap Zımpara Makinaları Popüler Ürünler

Ahşap işlemede ya da ağaç işlerinizde daha pürüzsüz ve düzgün yüzeylere zımpara makinası ile ulaşabilirsiniz. Mobilya üretiminde de sık sık başvurulan ve ürün kalitesini yükseltecek ve yüzeye göre değişen çeşitlerle zımpara makinası üretilmektedir. Yüzeye ve istenilen işleme göre zımpara makinası çeşitlenmektedir. Balon, bant, CNC, fırça (flex), kalibre, kenar ve profil, kontak, osilasyonlu, polisaj ve cila makinası, yüzey zımpara makinası gibi çeşitleri bulunmaktadır. Sıfır ve ikinci el 160’a yakın zımpara makinası sayfamızda. Disk, davul, kol, orbital, gezegen, yüzey, konveyör, inme, ped, titreşimli, salınımlı çeşitleri vardır. Tamburlu zımparalar ve kovanlı zımparalar, aşındırıcı manşonları kabul eden genişleyen bir tamburu tahrik etmek için tasarlanmıştır. Yörüngesel zımpara makinası ve planet zımparalar taşlama veya bitirme işlemleri sırasında bir yörünge veya gezegen hareketi kullanır.

Akspray Makina, Aydın Makina, Bauerrichter Makina, Bgpres Makina, Biesse Makina, Boere Makina, Costa Makina, Çelik Makina Sanayi, Dinçmak, Dmc Makina, Emc Makina, Famak Makina, Gümüş Makina, Heesemann, Houfek, Loewer, Maggi, MB Maschinenbau, Melkuç, Quickwood, Sabri Yaman, Shuangfel Makinası, Unitek, Weber Makina gibi sektör öncücü firmaların zımpara makinası çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ahşap, plastik veya kompozitleri aşındırıcı kayış, disk veya tabaka uygulamasıyla bitirmek için zımpara makinası kullanılır. Ağaç işleme zımparaları genellikle elektrikle çalışır ve oto kaporta onarımında kullanılanlar basınçlı hava ile çalışır. Farklı amaçlar için birçok farklı zımpara makinasızı tipi vardır. İki ana tip kayış zımpara makinası dahil birçok farklı ürün tipi vardır: temas tekerleği ve kenar. Temas tekerleği kayış zımparaları, tahrikli bir temas tekerleği ve bir gerdirme rölanti tekerleği veya kasnağı içerir. Aşındırıcı kayışlar hem temas tekerleğine hem de rölanti tekerleğine monte edilmiştir. İş parçaları daha sonra taşlanır veya aşındırıcı kayışa karşı zımparalanır. 

Kontak tekerlekleri, gereken aşındırıcılık derecesine veya bitirme işlemine göre değişir. Kenar kayışı zımparaları (kenar zımparaları), sürgülü bir temas tekerleği ve gerdirme tekerleğini veya kasnağı bir aşındırıcı kayışın arkasındaki ara plaka ile birleştirir. Merdane tipleri operasyona göre değişir ve pürüzsüzdür, Isınmayı azaltan ve termal kaynaklı kayış hasarını sınırlayan düşük sürtünmeli malzemeler. Kenar zımparaları veya yan dal zımparaları bir tür kenar kayışı zımparasıdır. Bu zımpara makineleri ve zımpara makineleri genellikle sabittir ve yatay bir bant zımparalama yüzeyinin arkasında uzun, yassı bir levhaya sahiptir. Çok amaçlı elektrikli el aletleri ve elektrikli matkaplar zımpara bağlantılarına sahip olabilir. Yüzlerce marka ve model satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Zımpara Makinası kategorisinde.