İlan No: #00136924
Kategori: Cad / Cam Sistemler
Marka: DesignCad
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 7 Gün
İlan Tarihi: 07.04.2016
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Kosgeb Destekli, Kredi Kartı, Peşin, Çekle Şatış, Kredi Kartına Taksit, Leasing'e Uygun, Vade Olur
0 TL
7 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 2226631
  • 532 3862624

Yetkili: Tankut Kanık

Şişli / İstanbul / Türkiye


DesignCad Bilgisayarlı Kalıp Ve Pastal Hazırlama Sistemi

DesignCad™ Türk konfeksiyon ve tekstil üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda modelhane ve kesimhanede manuel yapılan işlemleri en aza indirgeyip firmanızın para ve zaman kaybını önlemek için üretilmiş geniş kapsamlı bir CAD yazılımıdır. 

Maliyet modülü ile bir modelin birim maliyeti imalat pastalı, aksesuar ve tüm diğer giderleriyle beraber TL ve Döviz olarak hesaplanır. Her modele özel açılan Teknik Kart bölümünde modelin ölçü tablosu, dikiş talimatı ve genel model özellikleri girilebilir.

DesignCad™ sistemi satış sonrası bir yıl Eğitim ve Sınırsız Teknik Destek Garantisi altında olup, müşterinin sistem bilen modelist ve operatör ihtiyaçlarına da destek verilmektedir. DesignCad™ yazılımı müşterilerinden gelen isteklerler ve talepler doğrultusunda geliştirilmekte ve kullanıcılarına ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEME garantisi vermektedir.

Tüm güncellemeler internet üzerinden otomatik olarak yapılır.

DesignCad Bilgisayarlı Kalıp Ve Pastal Hazırlama Sistemi, Sıfır ( Yeni ) Satılık DesignCad Bilgisayarlı Kalıp Ve Pastal Hazırlama Sistemi, DesignCad 0 TL Fiyat'la