Doğaner Makine

Kesme Bükme Makinaları, Bakır Bara Delme ve Bükme Makinası, Pano Sacı İşleme Makinası, Plastik Kablo Kanalı Kesme Aparatı, Yuvarlak Panç Takımı, Hidrolik Presler İmalatı Pazarlaması ve Satışı

Firma Ünvanı : Doğaner Makine Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : Kesme Bükme Makinaları, Bakır Bara Delme ve Bükme Makinası, Pano Sacı İşleme Makinası, Plastik Kablo Kanalı Kesme Aparatı, Yuvarlak Panç Takımı, Hidrolik Presler İmalatı Pazarlaması ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1990
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Doğaner Makine

Doğaner Makine, 1990 yılında endüstriyel parça imalatı ve işlenmesi sektöründe faaliyet göstermeye başlamış bir aile şirketidir. Başlangıçta hidrolik-pnömatik presler, kesme-sıvama kalıpları ve yedek parça imalatıyla işe başlamıştır. Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilirlik, dürüstlük, kalite ve müşteri odaklılık prensiplerini benimsemiştir.

Müşteri taleplerine hızlı yanıt verme yeteneğiyle sektörde güçlü bir konuma gelmiş ve ürün yelpazesini genişleterek çeşitli endüstriyel makinelerin imalatına yönelmiştir. Özellikle AG-OG elektrik pano sektöründe kullanılan bakır bara kesme, bükme ve delme işlemlerini gerçekleştiren makineleriyle tanınmıştır.

Firmanın ürünleri, sektördeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla sürekli olarak geliştirilmiştir. Doğaner Makine, uzman kadrosuyla müşterilere kaliteli çözümler sunmayı amaçlamış ve sektördeki bilgi ve deneyimini müşterileriyle paylaşmaya devam etmektedir. ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ve CE etiketi ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.