Karma Kodlama

Kodlama Makineleri, İnkjet Kodlama Makineleri, Fiber Lazer Kodlama Makineleri, Mobil Lazer Kodlama Makineleri, Nokta Vuruşlu Markalama Makineleri, El Tipi İnkjet Kodlama Makineleri Pazarlama ve Satışı

Firma Ünvanı : Karma Kodlama Makinaları San. Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Distiribütör 2. El Satış Hizmet Satiş Sonrası Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Kodlama Makineleri, İnkjet Kodlama Makineleri, Fiber Lazer Kodlama Makineleri, Mobil Lazer Kodlama Makineleri, Nokta Vuruşlu Markalama Makineleri, El Tipi İnkjet Kodlama Makineleri Pazarlama ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2014
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 1.000.000 - 4.999.999 TL Arası

2014 yılının ilk aylarında faaliyete başlamış olan Karma Kodlama, inkjet kodlama ve etiketleme sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli çalışanlar tarafından müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet vermek için kurulmuştur.

FASTJET® küçük karakter inkjet kodlama sistemleri TÜRKİYE distribütörlüğü, POLYtij® Termal inkjet kodlama sistemleri TÜRKİYE distribütörlüğü, TOPJET büyük karakter inkjet kodlama sistemleri TÜRKİYE distribütörlüğü ve ISMO DYNAMICS lazer ve nokta vuruşlu markalama sistemleri bayiliği yapmakta olan firmamız ürün kodlama ve markalama konusunda gerçek bir çözüm ortağıdır.

Her biri konusunda uzmanlaşmış olan personelimizin önceliği her zaman için müşteri memnuniyetidir. İnkjet kodlama, lazer markalama ve nokta vuruşlu markalama sektörlerinde yıllardır süre gelen alışılmışlığın dışında, tamamen müşteri odaklı fiyat politikamız ve uygun maliyetli çözümlerimiz firmamızı farklı kılmaktadır.

Karma Kodlama ailesi olarak amacımız, dürüstlük ve doğruluktan hiçbir zaman taviz vermeden hem kazanıp hem de kazandırmaktır.