Kuluçka Makinaları

kategorisinde 90 adet ürün
Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kuluçka Makinaları Popüler Ürünler

Kuluçka ve civciv çıkım makinaları

Yumurtadan çıkmalarını sağlamak için kuşların veya sürüngenlerin yumurtalarını koruyan bir cihazdır. Kuluçka makinaları kontrol edilmesi gereken sıcaklık ve nem gibi çevresel koşullar için kullanılan bir cihazdır. Kuluçka makinaları bir yumurtanın başarılı bir şekilde kuluçkalanması için ve mükemmel koşulları yaratması için üretilen bir makinadır. Yumurta kuluçka makinaları, inkübasyon sıcaklığını ve nemi mükemmel seviyelerde düzenlemek için tasarlanmıştır. Bu ürpertici tavuğun doğada oynadığı rolü yeniden yaratır. Kuluçka makinaları bir seferde daha fazla yumurtadan yumurta alabilirler. Kuluçka makinaları kuluçkalık yumurtalarda tavuklardan çok daha başarılıdır. Kuluçka makinaları genellikle bakteri kültürlerinin büyümesi, yumurtaların yapay olarak kuluçkalanması, kimyasal veya biyolojik reaksiyon için uygun koşullar sağlamak için kullanılır.

Bir kümes hayvanı yılda yaklaşık 20 ila 30 yumurtlayabilir. Eğer kuluçka makinaları ile yumurta koymak ve yumurtadan çıkmak için aynı kümes hayvanını kullanırsanız, aynı kümes hayvanı yılda 300 yumurta yumurtlayabilir. Yumurta kuluçka makinaları yumurtaların yumurtadan çıkabileceği stabil bir ortam yaratır. Yumurtaları kümes hayvanlarının altında kuluçkaya yatırırken, tavuklara veya yumurtalara zarar verebilecek vahşi hayvanlar gibi dış tehditler vardır. Kuluçka makinaları ucuzdurlar, kullanımı kolaydır ve genellikle iyi çalışırlar. Kuluçka makinaları yumurtanın içindeki fetüsün, uygun sıcaklığı sağlayarak annesi gerekmeden büyümesini sağlar.

Yumurtaları bir kuluçka makinaları içine yerleştirerek, koşulların 21 günlük kuluçka dönemi boyunca tutarlı kalacağı konusunda daha garantilidir (tavuk yumurtası için). Kuluçka makinaları temel olarak inkübasyondan tahminde bulunmaz ve iyi bir tarama oranı elde etme şansını arttırır. Yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı Kuluçka Makinaları sayfamızda. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ürünleri kendi ihtiyacınıza göre filtreleyebilir, satıcısı ile birebir iletişime geçebilirsiniz. Kuluçka makinaları yumurtalar için doğru sıcaklık ve nemi sağlar. Kuluçka makinaları bir yumurtanın kuluçkalanması için mükemmel ortamı ve koşulu ayarlayabilmelidir çünkü sıcaklık, nem ve gerektiğinde yumurtaları döndürmek gibi faktörleri düzenler.

Kuluçka Makinaları fiyatları çeşitleri tüm marka ve modelleri aksesuar ve ekipmanları satılık Kuluçka Makinesi ve tedarikçileri