;

Pvc Profil Desen Ve Rengi ( Folyo Kaplama )

İlan No : #00135006
Kategori: PVC Profil Kaplama
Marka: Mega Dekorasyon
Model Tipi: MEG-08
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Osmangazi Mah. / Darıca / Kocaeli
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT
Fiyat Sorunuz

Mega Dekorasyon MEG-08

Pvc Profil Desen Ve Rengi ( Folyo Kaplama )

 

 
Kaplama Nedir ?
 

 

Kaplama Nedir ?

Evlerinizin ve binalarınızın iç ve dış görüntüsünü, mobilyanız ve hayalinizle uyumlu renklerin estetik olması için, her renk ve desende özellikle ahşap görünümlü PVC ürünleri ile de Kompen in geniş ürün yelpazesini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Pencere Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
 
Fiyat araştırması yaparken aynı niteliği taşıyan ürünleri kıyaslayın. Unutmayın, pencerenin ömrü bina ile eşit olacaktır ve yanlış seçim çok pahalıya patlar! Pencerenizi muhakkak garanti belgesi olan ürünlerden seçin. Sözleşme yapın, hangi profil serisinin, hangi aksesuarın ve hangi kalınlıkta destek sacı kullanılacağını belirterek sözleşmeyi düzenletin. Mutlaka fatura isteyin, aksi taktirde hak aramanız mümkün olamaz.
Pencere Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
Fiyat araştırması yaparken aynı niteliği taşıyan ürünleri kıyaslayın. Unutmayın, pencerenin ömrü bina ile eşit olacaktır ve yanlış seçim çok pahalıya patlar! Pencerenizi muhakkak garanti belgesi olan ürünlerden seçin. Sözleşme yapın, hangi profil serisinin, hangi aksesuarın ve hangi kalınlıkta destek sacı kullanılacağını belirterek sözleşmeyi düzenletin. Mutlaka fatura isteyin, aksi taktirde hak aramanız mümkün olamaz

Pvc Profil Desen Ve Rengi ( Folyo Kaplama ) Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!