Tekstil Deri Makinaları ve Ekipmanları kategorisi aramanızda 6417 adet ilan bulundu

Lüks Pamuklu Keten Otel Terlik Makinası

Aleminsan | A-TM001

5. Nesil Yüksek Hızlı Servo Tek Kullanımlık Terlik Makinesi

Aleminsan | SERVO-1

58.000

40 Ton Hidrolik Taban Kesim Presi

DRS | 40T

14.500 +KDV

M PB001 Metsa Pastal Başı Kesim Makinası

Metsa | M-PB001

230 +KDV

S DM001 (1180W) (10 İnç) Yüksek Devirli Dik Bıçaklı Kumaş Kesim Motoru

Santian | S-DM001

16.000

TM-1800 / TC-400 Transfer Baskı Makinası - Parça Metraj Kağıt Süblimasyon Kalender Makinası

Tural Makina | TM-1800 / TC-400

36.000 +KDV

WZ-680 Otomatik Düz Dikiş Makinası

Wazu | WZ-680

730

40x50 Cobra Tipi Transfer Baskı Presi

Diferro | COBRA4050

3.800 +KDV

Toplam 179 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Tekstil Deri Makinaları ve Ekipmanları Popüler Ürünler

Tekstil Makinaları insanoğlunun yaradılıştan bu yana en önemli 3 ihtiyacından biri olan giyinme ihtiyacını karşılayan tekstil sektörü tekstil elyafından birçok farklı yöntem kullanılarak yüzey elde etme sanatıdır. Çok geniş bir uygulama alanı olan bu sektörün başlıca hammaddelerinden biri de deridir. Sektörün başlıca tekstil makinaları; sanayi dikiş makinaları, konfeksiyon makinaları, ayakkabı makinaları, ütü ve ütü sistemleri, konfeksiyon makinaları ekipmanlarıdır. Biraz ayrıntılı incelediğimizde kumaş kesim makinaları, iplik kesme makinaları, dikiş makinaları, ütü, halı sarma makinaları gibi 5000’den fazla Tekstil Makinaları sayfamızda sizleri bekliyor. Yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı tekstil makinaları burada. Sektörün öncü üreticileri, tekstil makinaları tedarikçi firmaları ve bu firmalar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, satış temsilcileriyle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tekstil makinaları detaylarını inceleyerek size en çok yardımcı olacak tekstil makinalarını kolaylıkla seçebilirsiniz. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Tekstil Makinaları kategorisinde. Tekstiller bir bez veya dokuma kumaş türüdür; Yaratılışı, düşünülenden daha fazla süreç içerir. Liflerin üretimi iplikler halinde eğrilir ve daha sonra diğer birçok alt işlemlere kumaş oluşturmak için kullanılır. Tekstil üretimi basit bir iş değildir. Kumaşlar oluşturulduktan sonra bile, ön işlemden geçirilmeli, boyanmalı veya basılmalı, daha sonra bir işlemle bitirilmelidir. Tekstil, keçelerden örgülere ve hatta tek bir parça gibi göründüğü kadar sıkı bir şekilde örülmüş olan dokumalara kadar değişmektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi, tekstil üretimini mümkün olduğu kadar pürüzsüz hale getirmek için bu işlemlerin birçok bölümüyle görevli makineler var. Pamuk, en yaygın kullanılan kumaşlardan biridir, bu nedenle birçok makine pamuğun imalatına dayanmaktadır. Pamuktan yapılmayan her kıyafetin, makine yıkama için farklı bir talimat etiketi vardır. Çeşitli kumaş parçaları oluşturulabilir çünkü bunlar başlamak için farklı elyaflardan veya malzemelerden yapılır. Bu malzemeler pamuk, yün, keten, rami, ipek, deri ve hatta sentetik malzemelerden çeşitlilik gösterir. Birden fazla yıkamadan sonra şeklini korumak için bu malzemelerin hepsinin özellikle taşınması ve bakımı gerekir. İplik, iplik veya lifler daha kullanışlı bir malzemeye dönüştürüldükten sonra, dokunur, örülür, tafte edilir veya bir kumaş veya tekstil haline getirilir. Hepsi bu kadar değil: Tekstiller dikilir, kapitone olurlar veya farklı yalıtım türleri için veya başka amaçlar için döşenebilirler. Ürün, işlemdeki farklı noktalarda da boyanabilir veya işlenebilir.

Tekstil daha sonra gerekirse satıcılara gönderilebilecek şekilde ölçülür ve kesilir. Örme Makineleri İpliği örmek için kullanılır. Tığ işi Makineleri iplik kroşe etmek için kullanılır. Dantel Yapma Makineleri ipliğin dantelle örülmesinde kullanılır. Dokuma Makineleri dokuma tezgâhı gibi iplikleri örmek için kullanılır. Tafting Makineleri halı veya eldiven gibi, kürkün tabana yerleştirildiği tekstilleri yapmak için kullanılır. Kapitone Makineleri  Tekstil kapitone için kullanılır. Kumaş Ölçme Makineleri Bezi ölçmek için kullanılır. Kumaş Kesme Makineleri kumaş kesmek için kullanılır. Endüstriyel Dikiş Makineleri büyük dikiş makineleri. Monogram Makineleri üzerlerinde ilki bulunan havlular gibi monogramlanmış kumaş oluşturmak için kullanılır. Üfleme odası, elyafın açıldığı, temizlendiği, karıştırıldığı, mikro tozun çıkarıldığı ve eşitlendiği eğirme işleminin başlangıcıdır, böylece elyaf kopması, elyaf kıranları, kırık tohum parçacıkları artmadan ve daha iyi lifler çıkarılmadan taraklama makinesine geçirilir. Üfleme odasının temel işlevleri açma, temizleme, toz giderme, kart üzerindeki malzemenin harmanlanması ve eşit şekilde beslenmesidir.

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan tekstil makinaları ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir tekstil makinaları satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan tekstil makinaları çeşitleri üretilmektedir. Tekstil makinaları son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun tekstil makinaları siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Tekstil makinaları esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz tekstil makinaları çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı tekstil makinaları için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun tekstil makinaları için sayfamızı inceleyiniz.