Uzaktan Erişim Ve Hasta İzleme Yazılım Sistemi - Nihon Kohden Netkonnect

İlan No : #00146366
Kategori: Hasta Başı Mönitörü
Marka: Nihon Kohden
Model Tipi: NetKonnect
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Nasuhakar Mah. / Çankaya / Ankara
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz

Nihon Kohden Net & Konnect Uzaktan Erişim ve Hasta İzleme Yazılımı

NetKonnect
NetKonnect ile gerçek zamanlı hasta verilerini hastanedeki herhangi bir PC'den veya çevrimiçi olarak güvenli bir Web tarayıcısı üzerinden inceleyebilirsiniz. Tıpkı bir monitör gibi, NetKonnect arayüzü de net dalga formları ve hasta verileri gösterir - 12 uçlu EKG, tam açıklama EKG, aritmi ve ST hatırlama, trendler ve diğer bilgiler.

 

NetKonnect, ReportKonnect ile geliştirilebilir. Bu İzleme Kalite Raporu yazılım programı, hasta izleme kalitesini etkileyen birkaç temel faktörü karşılaştırmanıza ve hastane genelinde, bölüm bazında veya yatak bazında raporlar göstermenize ve yazdırmanıza olanak tanır.

 

Konnect'i bildir
Hasta izleme uygulamanızın kalitesini ölçmek ve izlenen klinik alanlarınızdaki nöbetçi olayları azaltmanıza yardımcı olmak için bir araç. Rapor edilen parametreler arasında toplam alarmlı olay sayısı, alarm kapalı bölümleri, aritmi bölümleri, toplam yolsuzluk dakikaları, zayıf batarya olaylarının süresi, toplam kapalı sinyal olayları sayısı, telemetri alarm yanıt süresi bulunur. Tüm hastalar, tek tek üniteler veya tek tek hastalar için raporlar sıralanabilir.

Uzaktan Erişim Ve Hasta İzleme Yazılım Sistemi - Nihon Kohden Netkonnect Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!