Akpet - Kimdir

Basınçlı Oto Yıkama Makinaları , Akaryakıt İstasyonu Ekipmanları , Yağlama Sayaçları ve Ekipmanları , Temizlik Makinaları , Kompresörler , Garaj Ekipmanları Satışı

Akpet ltd. 1994 yılında Akaryakıt pompa tamir-montaj ve satışı sahasında ticari faaliyetlerine başlayan şirketimiz kısa sürede alt yapısını tamamlayarak sektörde söz sahibi kurumlar arasında yerini aldı. 

Faaliyetlerimizi, kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmek firmamızın ilk günden itibaren benimsemiş olduğu prensiptir. Çalışmalarımızı gerekli ciddiyet içinde, tecrübeli kadromuz ve kaliteli işgücü desteğimiz ile yürütmemiz, Marmara bölgesinde önemli kuruluşlara verdiğimiz hizmet firmamıza zengin bir bilgi birikimi sağlamıştır.

Ekibimiz; akaryakıt pompaları periyodik bakımı, akaryakıt hatları sızıntı testi, dalgıç pompa ve kaçak dedektör testi, tank kaçak testi, tank temizliği, tank galvaniz boru altyapı ve flexibıl tesisat montaj işleri yapmaktadır. 

Amacımız; akaryakıt servis istasyonları için satış ve satış sonrası hizmetlerde, konusuna hakim, güvenilir, Sağlık-Emniyet-çevre alanlarında da kalite ve müşteri memnuniyeti adına en iyi seviyede hizmet üreten firma statüsüne ulaşmaktır.

Kalite Politikamız

AKPET, olarak kalite politikamız kapsamında, insan sağlığı ve güveliği, doğal yaşamın ve çevrenin korunması konularında sorumluluklarımızın farkındalığı içinde; güvenilir bir kurum olarak sizlerin doğru bilgilendirilmesini ve Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda hatasız üretim gerçekleştirmek ve kaliteli ürünler sunmak.

Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak işletmemize ve milli ekonomimize en üst düzeyde katkı sağlamak.

Çalışanlarımıza sürekli eğitim programları düzenleyerek kalite anlayışını benimsemelerini ve kalite yönetimine etkin olarak katılmalarını sağlamak.

Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizi; tedarikçilerimiz ile birlikte tüm süreçlerimiz için uygulamak,

Etkin bir paylaşım ve iletişimle personelimizin çevreye olan duyarlılığını arttırıcı programlar oluşturmak.

Misyonumuz;

Başarıya giden yolda planladığımız hedeflere ulaşırken, amacımız; gücümüzü çalışma arkadaşlarımız,ortaklarımız,müşterilerimiz,sektörümüz,toplum ve çevremiz için kullanarak,olumlu değer yaratmak ve sürekli geliştirmek.

Vizyonumuz;

Dünyanın her noktasında ve insanlığın yaratabileceği her araç için çalışmak,İnsanlığın hıza ve konfora ulaşan başarı yolculuğuna değer katan,lider bir kuruluş olmak.