İlan No: #00107527
Kategori: Lastik Balans Makinası
Marka: Hunter
Model Tipi: GSP9600 QuickMatch®
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Barış Makina

Şişli / İstanbul / Türkiye


Balans Makinesi / Hunter Gsp9600 Quickmatch®

 

GSP9600 Her Balans İşleminde RUNOUT Ölçümünü Otomatik Yapar
 

Hunter GSP9600 QuickMatch®balans makinesi 150Kg baskılı rulo sistemi kullanarak RUNOUT (Eksantrik Kaçıklık) ve bütün olarak lastik ve jantın uyumunu ölçer.

Dünyanın en hızlı ve hassas runout ölçümü lastiğe baskı uygulayarak gerçek yol şartlarında ölçülür.Bu sistem dünyada sadece HUNTER balans makinelerinde mevcuttur ve patentlidir

 

GSP9600 baskılı rulo sistemiyle lastiğin yere bıraktığı izi ölçerek lastiğin ve jantın toplu olarak merkezden kaçıklığını ölçer.
Lastiğe baskı yapmadan lazerle ölçüm yapan makinelerde lastiğin sadece kükük bir bölümü ölçüleceğinden ve baskı uygulanamayacağından sonuçlar çok hassas olamamaktadır . Ayrıca baskı uygulamadan lastik yanaklarının sertliğini ölçemeyiz. Dünyada tüm lastik ve otomotiv üreticileri HUNTER 9700 balans makinesini onylamaktadır.

 
 
The GSP9600 baskılı rulo sistemi en hızlı ve hassas runout ölçümünü yapmaktadır.   Lastiğe rulo ile baskı yapmayan ölçüm sistemleri lastik yanaklarının sertliğini,lastik tabanındaki sertlikleri kontrol edemezler.Bu sertliklerde balanssızlığa neden olmaktadır.
 
 
 
 
QuickMatch programı teknisyene lastiği jantın üzerinde hangi noktaya çevirirse balanssızlığın kesileceğini gösterir.   GSP9600 lateral ve radial jant eğriliğini kontrol eder. Bu ölçüm için lastiği janttan ayırmaya gerek yoktur.Ayrıca runout lastiktenmi yoksa janttanmı geliyor net olarak söyler.

Balans Makinesi / Hunter Gsp9600 Quickmatch®, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!