Partikül Makinası kategorisi aramanızda 2 adet ilan bulundu

Partikül Makinası Popüler Ürünler

Partikül Makinası Nedir Nasıl Çalışır?

Bu makine binek otomobiller, kamyonlar, otobüsler, inşaat ekipmanları ve tarım ekipmanlarının partikül filtreleri ve katalizörleri temizleme için tasarlanmıştır.

Oto servisleri ve tamir atölyeleri için harika bir çözümdür.

Otomotivlerin ve ticari araçların iş makinalarının partikül filtrelerini temizlemesinde etkin bir kolaylık sağlayan partikül makinası portalımızda farklı marka ve modellerde uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Partikül Filtre Temizleme Makinası 

Bu makinalar farklı programları ile temizlik kalitesini en üst seviyede tutmak mümkün kılıyor.
Makine, sirkülasyon sistemi ile otomatik bir şekilde partikül filtrelerini ortamala 20 dakika cıvarında kirlenmiş partikülleri temezleyebilmektedir. temizleme yeteneğine sahiptir.

Temizlik öncesi kontrol testi yapılır, temizlik yapar ve kurutma sonrası son kontroller yapılarak en üst seviyede verimli temizlik sağlar.

Partikül Filtre Temizleme Makinası ile araçlarınızın onarım maliyetlerini düşürür onar.ım sürelerinde zaman kazandirir aracınızın orjinal aksamlarını değiştirmeden ekonomik ve kolat çözümler sağlar

 

DFB Partikül Filtre Temizleme Makinası

Dizel araçların partikül filtreleri temizliği için tasarlanan makinalardır. Dizel araçların ekzoz aksamaları içinde bulunun dizel partikül filtreleri çeşitli nedenlerle kirlenebilmekte ve araçların arızalanmasına neden olabilmektedir. DFB Partikül Filtre Temizleme Makinası kirlenen filtreleri kolay ve hızlı bir şekilde temizleme yapabilmektedir