Emfa Ofis Kırtasiye - Kimdir

Ofis Kırtasiye, Ambalaj Malzemeleri, Tekstil Sarf Malzemeleri, Kesimhane Sarf Malzemeleri, Barkod Etiket Grubu, Ribon Grubu, Japon Akmaz Grubu, Barkod Makineleri, Kartuş Toner Pazarlaması ve Satışı

Emka Ofis Kırtasiye

Emfa Ofis Kırtasiye 2014 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa'da halen hizmet vermekte olduğu binasında kurulmuştur. Şirketimiz 2008 yılında merkezini Bayrampaşa'ya taşımış bu tarihten itibaren hizmetlerine her iki bölgeden devam etmektedir.

Bu tarihten sonra araştırmalarını devam ettiren şirketimiz gelecek yılların planlamasını şimdiden yapmaktadır. Firmamız kırtasiye ve tekstil malzemelerindeki satış ağını, teknolojik ürünlerle geliştirerek, uzmanlaşmış kadrosu ile ürünlerini müşterilerine en verimli şekilde ulaştıran toptan ve perakende satış yapan bir şirkettir. Emfa Ofis Kırtasiye, tekstil ürünleri ve barkod ürünleri tedarik anlamındaki konumu ve kurulduğu günden beri uygun fiyat, dürüstlük, kendini geliştirme ve “Sorunsuz Hizmet” prensibi ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Vizyonumuz : Emfa Ofis Kırtasiye, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için; insani ve toplumsal değerleri, ekonomik sürdürülebilirliği, sürekli gelişme anlayışını, yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı, müşteri hoşnutluğunu, en yeni teknolojilerden yararlanmayı, modern işletme kültürünü esas alarak Türkiye kırtasiye sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle bu düzeydeki liderliğinin yanı sıra lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

Misyonumuz : Emfa Ofis Kırtasiye, kırtasiye sektöründe uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve personeli, modern çağın gerektirdiği çağdaş çizgisiyle lider düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider kırtasiye ürünlerine ve dünyanın saygın markalarına sahip, sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

Temel Değerimiz : Sadece satışı yapana kadar değil , satışı gerçekleştirdikten sonra da müşterilerimizin yanında olmak ve onlardan gelecek en iyi geri gönüş için çalışmaktır. Siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğu tüm ürünleri , en uygun fiyatlarla ve en iyi hizmetle sizlere sunup, genel ürünler ile tek bir yer ile çalışmanızı hedefimiz haline getirmekteyiz.