Ocalyps Park AŞ. - Kimdir

Ocalyps Park Lunapark Makineleri

Ocalyps Park olarak 1998 yılında çocuk oyun makineleri ve mini lunapark oyuncakları üretimi ve kiralamasıyla sektöre girmiştir.

Sonraki yıllarda Min lunapark (çocuk lunapark) makineleriimalatlarıyla yurt dışında bir çok proje ve çözüm ortağı olup bu güne kadar 1.000 den fazla çocuk lunapark makinesi üretmiş bir firma olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

Ocalyps Park Lunapark Trenleri, Trambolin, Top Havuzu, Şişme Parklar, Masaj Koltukları, Kart Ödeme Sistemleri, Gondol, Atlı Karınca, Dönme Dolap imalatı ve satışı yapmaktadır.

Ürünlerimiz ile bütün yaş guruplarına hitap eden oyun eğlence ve otomat makineleri müşterilerine verdiği güven ile ismini marka yapan Atom Park, kaliteli geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadro, teknik servis ve satış sonrası hizmet kalitesiyle yenilikleri üretip Takip edilen bir anlayışta çalışmaktadır.

Türkiyede ilk olan bir çok oyun makinası ve minilunapark makinesi 'ni üreten Ocalyps Park sektörün önemli bir kısmının yedek parça ve elektronik kart tasarım yazılım sistemlerini üreterek yurt içi ve yurt dışı bir çok üretici firma  çözüm ortağı olmaktadır.

Vizyonumuz

Ocalyps Park AŞ.markasını kalitesini ve tartışılmaz satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkemizi, bir dünya markası haline getirip, dünyadaki çocuk lunapark ve oyun makineleri parkları alanında en iyi olmayı hedeflyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana otomat ve otomasyon dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getip imalat ve ithalat yapan Ocalyps Park, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

Ocalyps Park müşterilerine  hayatı kolaylaştıran , zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Ocalyps Park Türkiye'nin en kapsamlı çocuk lunapark makineleri üreticisidir. Çocuk oyun salonları ve açık alanlarda ki mini lunapark ve çocuk parkları üreten Ocalyps Park AŞ.   A'dan Z'ye  anahtar teslimi 3 boyutlu projelerimiz minilunapark makineleri ve oyun makinelerin imalatçısıdır.

Stratejisi altı temel prensip üzerine kuruludur:

Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak müşterillerimize yenilikçi hizmetler sunmak.

Satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti sunmak

Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak. Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak .

Ocalyps Park AŞ. bu hedeflere ulaşmak için ise aşağıdaki stratejileri uygulamaktadır.

En iyi müşteri hizmetini sağlamak. Türkiye'nin önde gelen otomat otomasyon imalat servis sağlayıcısı ve en iyi marka olarak pozisyonunu yükseltmek .

Türkiye oyun ve otomat pazarındaki büyüme fırsatlarını kullanarak Dünyada taklit edilen markalaşmayı sağlamak.