Setapack Makina

Setapack Ambalaj Kısa Açıklama

Setapack Ambalaj, 1995’ den beri Shrink Ambalaj Makineleri tasarlayarak satışını gerçekleştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanıp üretilen makineler ile sektördeki yeri tartışılmazdır.Setapack Ambalaj, genel olarak Tek Katlı ve Çift Katlı Film ile çalışan Shrink ambalaj makineleri imal etmektedir.Setapack Ambalaj, shrink ambalaj makineleri üretirken kaliteden ödün vermeden müşterilerine hesaplı çözümler sunmaktadır. Satış sonrası verdiği destek ile müşterilerini yarı yolda bırakmamaktadır. 

Setapack Ambalaj, çift katlı film ile çalışan makineler kategorisinde L Kesim, Sürekli Kesim, Hareketli Çene vb.tam otomatik makinelerini imal etmektedir

Firma Ünvanı : Setapack Elektronik ve Ambalaj Mak. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici İhracat
Firma Kısa Bilgi : Shrink Ambalaj Makinaları Manuel Shrink Makinası, , Sürekli Kesim Makinası, L Kesim Shrink Ambalaj Makinası, Shrink Isı Tüneli, Etiket Besleme Makinası İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 51-200 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1995
Sermaye : 50.000.001-500.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 100.000.000 TL den Fazla

Setapack Ambalaj Hakkında

Setapack Ambalaj, 1995’ den beri Shrink Ambalaj Makineleri tasarlayarak satışını gerçekleştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanıp üretilen makineler ile sektördeki yeri tartışılmazdır.

Setapack Ambalaj, genel olarak Tek Katlı ve Çift Katlı Film ile çalışan Shrink ambalaj makineleri imal etmektedir. Setapak Ambalaj shrink ambalaj makineleri üretirken kaliteden ödün vermeden müşterilerine hesaplı çözümler sunmaktadır. Satış sonrası verdiği destek ile müşterilerini yarı yolda bırakmamaktadır.

Setapack Ambalaj, çift katlı film ile çalışan makineler kategorisinde L Kesim, Sürekli Kesim, Hareketli Çene vb. tam otomatik makinelerini imal etmektedir. Tek katlı film ile çalışan makineler kategorisinde, önden beslemeli, yandan beslemeli, gruplama ve/veya istifleme yapabilen makineler imal etmektedir. Setapak Ambalaj sadece Shrink ambalaj makinesi imal etmemektedir, bunun yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına göre üretilen shrink ambalaj makinesini özel olarak tasarlanan donanımlar ile birleştirerek shrink ambalaj sistemleri kurmaktadır.

Setapack Ambalaj marka makinelerin uygun olduğu sektörler; Gıda Sanayi, Kozmetikçiler, Şekerlemeciler, Kırtasiyeciler, Yumurta Paketleme, Oyuncakçılar, Plastikçiler, Baharatçılar, Tekstil Ürünleri, Promosyoncular, Yedek Parça Sanayi, Boya Sanayi ve benzeri sektörlerdir.