İlan No: #00095855
Kategori: Sipariş Toplayıcı
Marka: Crown
Model Tipi: SP 3512-1.0 TL
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


1 Ton Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı / Crown Sp 3512-1.0 Tl

Çatalları Yükselen Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı

1000 kg Kapasite

Satndartları Belirlemek

SP 3512 çatalları kalkan sipariş toplayıcı operatöre yük yüksekliğini değiştirme imkanı tanıyarak uzanma ve eğilme ihtiyacını azaltır. Satandart özellikler8.1 metre yüksekliğe kadar birçok sipariş toplama uygulamasına hitap edecek şekilde üretilmiştir. Bu model tüm diğer yüksek seviye sipariş toplayıcılar gibi aynı ağır hizmet tipi yürüyüş ünitesi, platform ve asansörle donatılmıştır.

SP 3512 Modeli / Özellikleri ve Avantajları

Güç

24 Volt elektrik sistemi         

Yürüyüş Unitesi ve Yürüyüş Motoru

Crown’un en son nesil AC yürüyüş motoru güçlü bir hızlanma ve yürüyüş hızı sağlar. Yürüyüş ünitesi motor ile aks arasındaki hareketi helezon konik dişliler ile sağlar. Yürüyüş motoru dönmez ve elektrik kablolarının yıpranmasını önler.

Crown’un Access 123™ geniş kapsamlı sistem kontrolü makine üstündeki tüm sensörleri izler, sensör verilerine göre karar verir ve akabinde tüm makine hareketlerini kontrol eder. Beş birim CANbus sistemi ile devamlı olarak iletişim halindedir dolayısı ile sistemden her an bilgilere erişilebilir. Bunlara ek olarak Access 123™ yürüyüş hızı, durma, hızlanma, kendi hızıyla gitme, ve hızı düşürme gibi makinenin performans özelliklerinin ayarlanmasına izin verir.

Çatallar

ISO tipi dövme çatalların ucunda daha kolay palet girişi yapmak için fosforlu işaretler bulunur. Çatallar operatörün engelsiz bir şekilde palete uzanabilmesi için çatallar alçak profil bir çatal aynasına monte edilmiştir.                                  

Operatör Kumandaları

Operatör kumandaları operatörün dört noktadan devamlı ulaşabilmesini güvence altına almak için tasarlanmıştır. Kumandalar el ve bilek yorgunluğunu minimize edecek şekilde konumlandırılmıştır.

Opsiyonel yüke bakan operatör kumandaları makinenin bütün fonksiyonlarının kullanımına izin verir.

Bilgi ekranı,  ayarlanabilir makine performansı, direksiyon pozisyo durumu, vaka ve servis kodları, akü şarj gösterimi ve kablolu klavuzun durumu gibi önemli bilgileri gösterir.

Sağ el kumandaları içinde yürüyüş, kaldırma ve indirme, korna ve aksesuarlar bulunur.

Sol elden kullanımlı elektronik takviyeli direksiyon çok az bir eforla mükemmel ve yumuşak bir sürüş yapmanızı sağlar.

Şasi

Crown’un Yük Yolu Stabilite (LPS) tasarımı yük ağırlığının yere eşit bir biçimde dağıtarak yüksek raflarda benzersiz bir stabilite ve konfor sağlar.

Şasi masif destek kuşak, ağır hizmet tipi çelik ve değiştirilebilir dıştan takılmış yastık demirleri içermektedir.

Frenler

Crown patentli akıllı frenleme sistemi (IBS) platform yüksekliğini, sürüş hızını ve yönünü izleyerek motor ve sürtünmeli frenlerini en uygun birleşimde uygulayarak yüksek irtifada yumuşak ve hassas frenleme yapmanızı sağlar.      

Asansör

Crown’un asansör tasarımı kaya gibi sağlam bir stabilite sağlar ve yastıklı kademeleri operatöre yüksek irtifada çalışırken bile üstün bir güven duygusu verir. Ağır dış C kanallar ve iç I putreller masif traverslerle bağlanmıştır ve dikey asansör destekleri yanal salınımı azaltır ve önden arkaya stabiliteyi artırır.

Yardımcı asansör platform yapısına entegredir ve çatalları 760 mm yükseltir.

Görüş Açısı

Operatör platformu mükemmel bir görüş alanı için geniş bir pencereye sahiptir. Alçak irtifalarda bile net görüş açılı asansör yapısı toplama yapılacak rafı ve kesişen koridorları kesintisiz olarak görebilmenizi sağlar.        

Hız

Çabuk hızlanma ve 11.2 km/saat lik son sürati operatörün bir lokasyondan diğerine hızla hareket etmesine izin verir. Düzlemsel hız kontrolü kaldırma yüksekliği değiştikçe operatöre yumuşak bir hız değişimi sağlar.

Operatör Güvenliği ve Konforu

Tepe korumalı ve güvenlik kilitli kapıları geniş operatör platformu güvenli bir çalışma alanı sunar.

Ağır şasi ve kuvetlendirilmiş asansör, asansör salınımını azaltır ve operatöre yükseklerde güven hissi verir.

Crown’un yorgunluk önleyici yer döşemesi titreşim etkilerini ve ayakta durma yorgunluğunu azaltır.

Yükselen çatallar kutuları palet üzerine yerleştirken yapılan eğilme ve uzanma hareketlerini büyük ölçüde azaltır.

Servis Kolaylığı

Access 123 kapsamlı sistem kontrolüne makine ekranından ulaşılabilir ve anında arıza tespiti yapılabilir. Makinenin durumunu, arıza geçmişini ve kalibrasyonu için makineye Laptop veya handset bağlamaya gerek duyulmaz.

Crown’un InfoPoint™ sistemi arıza tespitini ve onarımını basitleştirir, şema, kablo diyagramı ve servis el kitaplarına duyulan ihtiyacı azaltır.

Servis ve parça el kitabı endüstrideki en kullanımı kolay referans kabul edilir.

SP 3512 Modeli / Opsiyonlar ve Aksesuarlar

SP 3512 modeli için birçok opsiyonel ekipman ve aksesuarlar mevcuttur. Hepsi performansı artırmaya ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak özenle Crown yüksek seviye sipariş toplayıcılara entegre edilmişlerdir.

Örnekler:

Yük yönünde kumandalar

Koridor kılavuz tekerleri

Crown’un kablo klavuz sistemi

Fan ve ışık paketi

El ayarlı spot ışıkları

Soğuk hava donanımı

Aksesuarlar

Aksesuar paneli

Aksesuar Paketi

Not kağıdı mandalı ve askı kanca

1 Ton Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı / Crown Sp 3512-1.0 Tl, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!