100-15000 Kg Tek Kolon Bina İçi Yük Asansörü

İlan No : #00199075
Kategori: Bina İçi Yük Asansörü
Marka: Albay Lift
Model Tipi: 100KG
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Esenyalı Mah. / Pendik / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Albay Lift 

100-15000 Kg Tek Kolon Bina İçi Yük Asansörü

Albay Lift Asansör tarafından yapılan hidrolik yük platformları TSE, MMO, IQNORM firmaların testlerinden başarıyla onaylanmıştır. Periyodik bakım testlerinden başarıyla geçen platform uzun bir süre hizmet veremeye devam edecektir.

Yük taşıma amaçlı olarak üretilmiş asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre konfor ve hız aranmaz. Bu yük asansörü tipik olarak malzemelerin veya paletlerin binaların katları arasında taşınması için kullanılır.

Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde vb. gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu veya ihtiyaç duyduğunuz her yerde iç ve dış mekân uygulamaları için kolayca kullanılabilir. 

Asma katlara, bodrum katlarına veya çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine verimli, rahat ve güvenli erişim sağlar.

 

Kullanıcının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, istenilen ölçülere göre özel olarak Tek Kolon Bina İçi Yük Asansör Üretimi Yapmaktayız.

 

Yük Asansörleri 100 Kg veya 15000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır.

Tek Kolonlu, Çift Kolonlu ve Dört Kolonlu tahrik düzenli olarak imal edilir.

Yük asansörlerinde en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktadır.

Yine insan asansörleri de olduğu gibi yük asansörlerinde de ‘’Opsiyonel’’ özellikler seçilebilir. Seyir mesafesinin gözetmeksizin yük asansör çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Kapı tiplerimiz ihtiyaca özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde çarpma kapı, yarı otomatik kapı, çift kanatlı kapı, otomatik kapı veya çesan kapı olarak kullanılabilir. 

 

100-15000 Kg Tek Kolon Bina İçi Yük Asansörü Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!