İlan No: #00133106
Kategori: Klasik Deri Boyama Makinaları
Marka: Derimaksan
Model Tipi: 3400
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 232 376 76 92
  • +90 533 457 45 14
  • +90 232 376 76 17

Yetkili: Hüseyin Gülmez

Bornova / İzmir / Türkiye


12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm

Derimaksan 3400 

12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm

 

Genel Tanımlama:

 

DERİ-MAKSAN otomatik boya makinesini geliştirerek Türkiye'de ilk defa tüm fonksiyonları bilgisayar kontrolü ile yapılabilen yeni boya makinesini tasarlamış ve imalatını gerçekleştirmiştir. Yeni otomatik boya makinesinde operatörün makineyi operasyona hazırlama, operasyon sırasındaki ayarlama ve işlem sonrası temizlik zamanları en aza indirilmiştir. Ayrıca sistem hazırlanırken makinede hava ve enerji sarfiyatından tasarruf hedeflenmiştir.  Bilgisayar programı ile tabancaların boya ve hava ayarları uzaktan ayarlanabilmektedir.

Merkezi ayar imkanı ile boya tabancalarının tek tek ayarlanmasına gerek kalmamaktadır. Yapılan finisaj çeşidine göre bant ve kafa hızlarını otomatik senkronize edilmesi ve bu bilgilerin hafızada saklanıp tekrar kullanılabilmesi sağlanmıştır. Boya tabancalarının deriye mesafesinin kontrolü bilgisayar ile yapılmaktadır. Tabancalarda üçüncü boya kanalına sahip olunması, bu hatlarda iş bitiminde kalan boyanın geri kazanılabilmesi ve sistemin otomatik olarak yıkanabilmesi sağlanmıştır.  Boya kanallarının yıkanmaması halinde operatörünü ikaz etmesi, yıkanmadığı takdirde durumu tespit ederek sorumluların kontrol edebilmesi için hafızada saklanması imkanı yaratılmıştır. 

İsteğe göre HVLP tabanca ile donatılabilmektedir.  Sağlıklı ve temiz misina kullanımı için geliştirilen  boya kabini kısa devrede misina bantı ile kurutma kabini misinalarının atılan boyadan etkilenerek kirlenmesi önlemmiştir. Misina ayırması ile sıyırma ve yıkama süresi en aza indirilmiştir.  Misina yıkama otomatik çalışır fırçalar ile sulu sistem  yapılmıştır. Kurutma kabini ısı kayıpları çift cidar arasına enjekte edilerek uygulanan sıkıştırılmış poliüretan ile en aza indirilmiştir. Temizlik ve kontrolün rahat yapılailmesi için kolay acılır kapanır kapaklar mevcuttur. Otomatik nem ve sıcaklık kontrolü yapılabilmekte, ısı verimi yüksek esanjörlerde az enerji ile kabinde daha yüksek ısılar elde edilebilmektedir. 

Hava debisi yüksek radyal aspiratörler sessiz ve titreşimsiz çalışmaktadır. bu özelliklerle kurutma kabinlerinde boylar kısaltılmış ve yer tasarrufu sağlanmıştır. Deri finisajında kalite ve başarıya Deri-maksan yeni Otomatik Boya Makinesi ile ulaşılacaktır.

 

 

MODEL 3400
A 3400
B 3600
C 4100
D 6000
E 4700
F 2250
L 19750

 

 

12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!