;

12 Ton Kapasiteli Dorse Damper

İlan No : #00182723
Kategori: Damperli Dorse
Marka: Ünsal
Model Tipi: DD-001
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Horozluhan Mhl / Selçuklu / Konya
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1

12 Ton Kapasiteli Dorse Damper

• Üst Yapı; 7.500 mm-9.500 mm ön kısmı eğimli, İçten 2420 mm dıştan 2550 mm genişlik, Yan duvar sacları ‘’U’’larla kapatılmaktadır. Damper ana şasesi 2 adet 200 NPU’nun ağız ağza kapatılarak kaynatılması ile oluşmaktadır.
 
• Hidrolik; Damper hareketi, 45° devirme açısı sağlayan 5 kademe Ağır tip teleskopik silindirle gerçekleşir. Hidrolik yağ deposu emiş filtreli, damper pnomatik kumandalı, çift hızlı indirme ventili ve sınır kontrol emniyetlidir. Dorse ile çekici arası hidrolik bağlantısı 2 adet soket ile sağlanmaktadır.
 
• Şasi; Yüksek mukavemetli çelikten (Domex) “I” kesitli olarak otomatik gaz altı kaynak makineleri ile imal edilmiştir. Mukavemet hesaplarında aşırı yüklemeler de göz önünde tutulmuştur
 
• Dingil; 3 adet 12 ton kapasiteli dingil kullanılmaktadır, TSE normlarına uygun fren balataları ve Ağır hizmet tipi fren levyeleri vardır. Süspansiyon; Parabolik çift katlı Z makaslar ve amortisörler. King Pimi; 2" SAE/DIN normlarına uygun, dövme çelikten (42 Cr Mo 4) imal edilmektedir.
 
• Elektrik Donanımı; SAE standartlarına ve Tüv genel yönetmeliğine uygundur. Elektrik araçtan 7 pimli prizle alınmaktadır. Her iki yanda gerekli olan Trafik ikaz ve lambaları bulunmakdır. Arka park, stop, sinyal,plaka lambaları treyler reflektörleri ve yanlarda turuncu ikaz lambaları bulunmaktadır.
• Fren Donanımı; EC Standartlarına göre 71/320/ewg fren sistemi, Otomatik fren cırcırları, 4 adet imdatlı 2 adet servis fren körüğü, 2S/2M EBS devrilmeye karşı RSS (Denge Kontrol Sistemi).
 
• Lastik ve Jantlar; 385/65 R 22,5 Ölçüsünde 6+1 adet tubeless lastik, Boya ve Renk; Şasi ve üst yapı Yıkama + Kumlama + 2+1 kat Akrilik Boya ile boya fırınında boyanmaktadır. Renk ise, Müşteri isteği doğrultusunda belirnecektir.
 
• Standart Aksesuarlar; Arka dingil gurubu lastiklerini örten parçalı plastik çamurluklar, 2 adet sac takım sandığı, Kontrol Paneli(Çek-pas,hava saati,rampa kolu), Plastik su tankı, 1 adet sepetli stepne taşıyıcı, Aliminyum bisiklet çarpma yeri, Takoz ve takoz yeri
 
• Opsiyonel Özellikler; Avrupa dingil grubu ve her türlü ekipman, İthal sac(Domex), NPI Kesitli ana şasi kolları, Taban komple MDF veya komple sac ile kaplama, Aliminyum jant, Çift stepne taşıyıcı, İlave dingil kaldırma, Kalkar tampon, Yangın söndürücü dolabı ve tüpü, İsteğe göre kapak üzerlerine ilaveler, İsteğe göre lastik markası,
 

12 Ton Kapasiteli Dorse Damper Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!