;

15 Kg Endüstriyel Çamaşır Makinası

İlan No : #00184204
Kategori: Endüstriyel Çamaşır Makinası
Marka: MAY Makina
Model Tipi: CY 150
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Maltepe Mah. / Adapazarı / Sakarya
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT
9.500
7.000
+KDV Min. Sipariş 1 Adet

15 Kg  Endüstriyel Çamaşır Makinası 

May CK 300/15 model tekstil kurutma makineleri bir çok otel , yurt çamaşırhane gibi yerlerin yanı sıra ayrıca halı yıkama işi ile ilgilenen firmaların yıkadıkları battaniye ,yorgan ,çarşaf ,yastık gibi tekstil malzemelerin yıkandıktan sonra kurutma işlemi için  kullandığı uzun ömürlü profesyonel tip çamaşır kurutma makineleridir.

CK 300/15 sanayi tip çamaşır kurutma makinesi  ürün kodundan da anlaşılacağı gibi 300 litrelik kazan hacmine ve 15 kg çamaşır kurutma kapasitesine sahiptir.
12 Kw lık ısıtma gücü ile kısa sürede yıkanan yorgan , battaniye , çamaşır gibi tekstil ürünlerini kısa sürede kurutmanızı sağlar.

 

15 kg lık  çamaşır kurutma kapasitesine sahip olan endüstriyel tip çamaşır kurutma makinemiz son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve kullanıcılarına uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak  hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu makineler  sanayi tipi çamaşır kurutma makinesi , endüstriyel tip kurutma  makinesi , büyük kazanlı çamaşır kurutma makinesi , tekstil kurutma makinesi , battaniye yorgan kurutma makinesi , yorgan ve battaniye kurutma makinesi , yorgan kurutma makinesi , çamaşır kurutma makinesi , otel çamaşır kurutma makinesi ,tekstil kurutma makinesi gibi isimlerle adlandırılmaktadır.

May CK 300 / 15 sanayi tip çamaşır kurutma makinesi teknolojinin son gelişmelerini de içerisinde barındırdığından dolayı kullanımı son derece kolaydır.

Sınıfının en sessiz çalışma özelliğine sahip olan  May CK 300/15 yorgan ve battaniye kurutma makinesi  bina altlarında dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir.
May CK 300/15 battaniye ve yorgan kurutma makinası tam otomatik olup çamaşır kurutma işlemini elektrikli sistemle yapmaktadır.
Kullanımı kolay kontrol paneli ile CK 300/15 battaniye ve yorgan yıkama kurutma kullanmak için vasıflı personele gerek yoktur.

CK 300/15 battaniye ve yorgan yıkama makinesi ,battaniye yıkama ,yorgan yıkama , çamaşır yıkama , tekstil yıkama işlemlerinden sonra yıkanan ürünleri , tamamen kurutmak için kullanılır ve makinede kurutulan çamaşırlar ütülenerek kullanılabilir hale gelmektedirler. Böylelikle yıkanan tekstil ürünlerinin asılarak kurutulmasına gerek kalmaz . Bu sayede de CK 300/15 çamaşır kurutma makinesi kullanıcılarının kurutma alanlarından tasarruf etmesini sağlar ve çamaşır asma işlemini ortadan kaldırdığı için de işçiliği ortadan kaldırır.

15 Kg Endüstriyel Çamaşır Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!