3 Kanat Sabit Tip Rüzgar Jeneratörü / Feza Uf-3 S

İlan No: #00104318 1450
Kategori: 0-10 KW Arası Rüzgar Jeneratörü
Marka: Feza
Model Tipi: UF- 3 S
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Eceabat / Çanakkale / Türkiye

3 Kanat Sabit Tip Rüzgar Jeneratörü / Feza Uf-3 S

 

Kanat Sayısı : 3
Çap : 86 cm
Güç : 0-60W
Çıkış Gerilimi : 12-24V DC
Kablo Ebadı ve Uzunluğu : 2x6mm2 Antigron Kablo
Ağırlık : 9 kg
Ayak Uzunluğu : 4-6 m
Kullanım Şekli : Sabit
Rüzgar Durumu : Şiddetli Rüzgar
Uzunluk : 30 cm
 

FİRMAMIZ ÜRÜNLERİNİN TAMAMI YERLİ ÜRETİM OLUP KENDİ BÜNYESİNDE YAPILMAKTADIR. BU NEDENLE TAMİR-BAKIM VE YEDEK PARÇA SIKINTISI BULUNMAMAKTADIR.

 

ÜRÜNLERİMİZİN TASARIMINDA KURULUM VE MONTAJIN MÜŞTERİMİZ TARAFINDAN BASİT ŞEKİLDE YAPILMASI ESAS ALINMIŞTIR.KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI VE TEKNİK BİLGİ ÜRÜN SATIŞI ESNASINDA FİRMAMIZCA VERİLMEKTEDİR.
 
Kurulum Özellikleri: Sistemin kurulumunda cihaz rüzgarın güçlü ve sürekli estiği yöne sabitlenir.İstendiğinde manuel olarak saptama civataları yardımı ile istenen yöne çevrilebilir.Enerji üretiminde olduğu kadar hobby çalışmalarında da üzerinde değişiklik yapılmaya uygundur.Firmamız bu çalışmalara destek vermek amacıyla cihazın jeneratör ve kanat kısımlarının satışını isteğe bağlı olarak ayrı ayrı da yapmaktadır.

 

Kullanım Yerleri:12-24V akü şarjında.özellikle karavanlarda, deniz araçlarında, küçük balıkçı teknelerinde destekleyici enerji kaynağı olarak radyolink sistemlerinde, kır evi ve çiftliklerde kullanılmaya elverişlidir.

 

Kullanım Şekli: 12-24 V aküyü şarj edecek şekilde DC akım, jeneratör üzerinde dengelenmiştir.

2x6mm kablo ile max. 15m. geçilmeyecek şekilde (+,-) uçlar 90 A veya 120 A aküye bağlandığında kayıpsız olarak şarj etmeye hazır hale gelecektir. Tüketim 12-24 V DC olacaksa hemen yararlanılabilir. İstenilen voltaj 220 V - 50 Hz (Şehir gerilimi) ise akü çıkışına invertör (çevirici) bağlanarak istenilen güçlerde (300 W) enerji elde edilebilir.

Yapılan çalışmalarda ve aldığımız referanslarda orta şiddetli rüzgarlarda bir evin aydınlatma, televizyon, radyo,gsm şarjı  vb. küçük güçteki cihazları çalıştırabildiği tespit edilmiştir.

Birden fazla jeneratör ve uygun akü bankası ile sistem daha güçlü hale getirilebilir
.

Sistemde kuru tip akü kullanımı bakım kolaylığı sağladığından firmamızca tavsiye edilmektedir.

3 Kanat Sabit Tip Rüzgar Jeneratörü / Feza Uf-3 S, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu