İlan No: #00095979
Kategori: Akülü Çekici
Marka: Crown
Model Tipi: TC 3000-3.0
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 593 09 42
  • +90 216 593 09 45

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


3 Ton Elektrikli Çekici

Çekici

3000 kg Yük Kapasitesi

Uzun süren çekişler için yaratıldı

TC 3000 farkına varılı şekilde çalışılabilir zamanı ve verimliliği artırır. Sağlam , güvenilir tasarım ve AC motorlu ileri teknolojisi, sadece Crown’a özgü Access 1 2 3™ kontrol sistemi ve e-GEN™ fren sistemi  güvenli performansı, verimliliği ve aracın uzun vadede değerini artıran özellkilerdir. Zengin seçenekli Work Assist™ aksesuarları TC 3000 çekiciyi uygulama alanına uyarlamanıza izin vererek operatörün işini kolaylaştırır.

TC 3000 Modeli / Özellikler ve Avantajları

Güç ünitesi

24-volt elektrik sistem.

Crown’un Access 1 2 3™ kontrol sistemi ve etkili  AC motorları düşük enerji tüketimiyle yüksek performans sağlar.

Operator Ayarları

Aracın tüm kontrol ayarları ödüllü X10® tutamacı tarafından kontrol edilmektedir, bu tek elle tüm fonksiyonların simultane operasyonuna izin verir. Geniş display ekranı akü doluluk seviyesini, operasyonel durumu ve operatöre servis mesajlarını iletir.

Sürüş Performansı

Güçlü AC motorlar hangi hızda olursa olsun kontrol ve güçlü ivme sağlar. Sistem devamlı olarak operatör pozisyonu, yürüyüş hızı ve dönüş açısı gibi faktörleri analiz ederken şartlara uyum sağlamak amacıyla otomatik olarak ayarlamaları yapar.

Direksiyon

Elektronik direksiyon standarttır, hassas kontrol ve kusursuzluk sağlar.

Akıllı direksiyon sistemi virajlarda yürüyüş hızını düşürür.

Sürüş Ünitesi

Sessiz, entegre 3 fazlı (AC) çekiş motorlu sürüş ünitesi  yüksek tork, hızlı ivmelenme, enerji verimliliği ve az bakım sağlar.

Fren Sistemi

Crown’un eşsiz  e-GEN™ Fren sistemi Ac motor’un yüksek tork gücünü aracı durdurmak için kullanır ve yeni bir yürüyüş verisi sorulana kadar onu statik olarak bırakır, hatta bir eğimin üzerinde çalışırken bile. Sistem ayarlamaları ve ortadan kaldırır.

Güç Ünitesi

Sağlam güç ünitesi gerçek dünya uygulamaları için tasarlandı. 10 mm kalınlığındaki etek ve güçlendirilmiş çelik kapaklar elektronik komponentleri ve sürüş ünitesini korur.

Operator Güvenliği & Komforu

Operator platformu düşük basamağıyla, süspansiyonlu pediyle, geniş kompartmanıyla, yumuşak dizliğiyle rahatlık sağlar. Çoklu depolama alanları kişisel eşyaları koymaya yarar.

Operatör performansına ya da spesifik uygulamalara göre aracın performansını kişiselleştirmek için ekranda 3 farklı seviyede performans ayarı yapabilirsiniz. Performans seviyeleri PIN kodları ile önceden belirlenebilir.               

Servis

Access 1 2 3™ sistemi on-board tespitlerle aracın çalışması esnasında servis mühendislerine aktif olarak input ve output sağlar. Dizüstü veya servis terminaline gerek yoktur.

 Komponentlerin layout’u hızlı ve kolay erişim sağlar.

Servis ve yedek parça manuelleri endüstride kullanımı en kolay, en hızlı ve kolay bakıma izin veren manuellerdir.

3 Ton Elektrikli Çekici, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!