60'Lı Tam Otomatik Hobby Kuluçka Makinası

1.595
KDV DAHİL Min. Sipariş 1 Adet,
İlan No: #00182507
Kategori: Kuluçka Makinesi
Marka: Elif Kuluçka
Model Tipi: E-KM007
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Kuyuluk Mah. / Mezitli / Mersin
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı

60'lı Tam Otomatik Hobby Kuluçka Makinası

Tam otomatik hobby makinamız ,

60 Tavuk,Hindi,Ördek, 

90 Sülün,Keklik,

120 Bıldırcın Yumurtası

30 Kaz yumurtası kapasiteli

Silindir çevirme tablası sayesinde her boy yumurta için kullanılabilir.

Otomatik Su Alma Özelliği;

Makinemizdeki en önemli özelliklerinden biride otomatik su almasıdır.Devamlı su eklemek zorunda kalmayacaksınız.Makina içinde su azaldı mı ? Bitti mi ? Gibi düşünmenize gerek kalmayacak .Makinayı takip etmenize gerek kalmadan istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.Bu kulucka makinemiz yüksek kalitede üretilmiş olup ;kuluçka perfonması arttırılmış ve civciv çıkışı çok daha kolay hale getirilmiştir.  Yumurta çevresindeki çevresel ısı hassas mikro-çip  kontrollü elektronik termostat ile sağlanmaktadır.Mükemmel  bir dizayna sahiptir.Tam 220 watt ısıtma gücüne sahiptir.

Silindir Viyol;

 Farklı Türler için Viyol Aramaya Son!!!

 Makinamızda en önemli özelliklerden biride 360 derece dönen  Silindir viyol olmasıdır. Böylelikle tüm kanatlı türlerini bu viyole rahatlıkla koyabilirsiniz.

Kaz,Bıldırcın,Tavuk,Ördek vs...

Silindir viyol özelliği ile orjinal kulucka ortamı sağlayarak çıkım oranını maksimum seviyeye çıkarmaktadır.Makinemizdeki diğer önemli özelliklerden biri  de elektrik  kesintilerinde direk akü bağlantısı ile çalıştırabiliyor olması.İnvertör kullanmanıza gerek yok !!!

Kuluçka Makinasında Nem ve Önemi;

Kulucka makinesinde yumurta çıkışında gerekli faktörlerden biri de nemdir .Kulucka Süresince nem oranının belirlenen düzeyde  olması gerekir.Makinede nem yetersiz olunca gelişim zamanında yumurtada sıvı kaybı normalin  çok üstünde  olur.Çıkım zamanında da nemin az olması  durumunda ,civcivilk hareketini sağlıklı yapamaz ve boğulur ölür.Ayrıca nem kabuğunun yumuşamasına ve kolay kırılmasına  yardımcı olur.Gelişim sürecinde yumurtalar kulucka makinesinin içinde otomatik olarak çevrilir ve bu dönem de cenin yumurta içinde büyümeye devam eder ve tavuk yumurtası için 18 gün sürer .Bu dönem de sıcaklık 37,8 derece ve nem oranı  % 60 çıkım süresinde yumurtadan çıkmaya hazırlanır. Nem oranı 70-80 olarak  ayarlanır.Soğuk havalarda makinamız ısınmaz  nem kaybı olur diye düşünmeyin iki kat daha güçlü straforu sayesinde sıcaklık ve nem  kaybı yaşamazsınız. 

 

 

 

 

 

(1)
60'Lı Tam Otomatik Hobby Kuluçka Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!