Atkı Saten ve Tafta Dokuma Etiket Baskı Hizmetleri

İlan No : #00199451
Kategori: Etiket Baskı
Marka: Hisar Etiket
Model Tipi: H-EB002
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Hizmet
Konum: Sanayi Mah. / Güngören / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Hisar Etiket

Atkı Saten Ve Tafta Dokuma Etiket Baskı Hizmetleri


Dokuma etiket üretim şekillerine ve kalite çeşitlerine göre atkı saten, saten ve tafta olarak isimlendirilir. Dokuma etiket, imalat aşamasında parlatma, sim, gofre gibi uygulamalarla güzelleştirilebilir. Üzerinde firma adı, model, beden ve yıkama talimatı gibi bilgiler bulunduran dokuma etiket markanızın tanıtımı için en iyi reklamı oluşturmaya yardımcı olur. 
Dokuma etiketinin ilk başlangıcı grafik çalışmasıdır. Müşterinin renk,ebat ve kalite ile isteğine göre hazırlanan grafik çalışması dijital çıktı ile sunulur.

Müşteri temsilcimizin firmanıza sunmuş olduğu teklifin kabul edilmesi sonucunda, tasarım ekibimiz üretilecek olan ürünlerimiz ile alakalı dizayn çalışmasını yaparak alternatifler sunmaktadır.

Tasarım ekibimiz tarafından sunulan alternatifli ürün tasarımlarımız, yapılacak olan değerlendirmeleriniz sonucunda üretime hazır hale getirilmekte ve tasarım aşaması tamamlanmaktadır.

Tarafınızca onaylanan tasarımlar, malzeme seçimi, kullanılacak teknolojisi ve detaylar doğrultusunda ön çalışma yapılarak test edildikten sonra üretim aşamasına geçilerek siparişinizin hazırlanmaktadır.

Üretimi tamamlanmış olan ürünleriniz, kalite kontrol aşamasından kalite standartları kriterleri doğrultusunda geçerek paketlenmekte ve firmanıza teslim edilmektedir.

Teslim edilen ürünlerimiz bir çok kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Her ürünümüz garantimiz altındadır ve memnuniyetiniz doğrultusunda teslimattan sonra bile memnun olmamanız durumunda gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Atkı Saten ve Tafta Dokuma Etiket Baskı Hizmetleri Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!