Kumaş İçin Desen ve Dijital Baskı Hizmetleri

İlan No : #00199440
Kategori: Dijital Baskı Hizmetleri
Marka: Hisar Etiket
Model Tipi: H-DB001
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Hizmet
Konum: Sanayi Mah. / Güngören / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Hisar Etiket

Kumaş İçin Desen ve Dijital Baskı Hizmetleri

Elektronik ortamda hazırlanmış tasarımların gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde, el değmeden, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılan baskı tekniğine dijital baskı denir. Geleneksel baskı yöntemlerine göre (ofset ve serigrafi) farklı bir baskı tekniği kullanılır bu teknikle tasarımlar Photoshop ve Corel gibi bilgisayar programları ile hazırlanabilir ve kumaşa baskısı sorunsuz bir şekilde yapılır.
Pek çok baskı tekniğini hız ve kalite açısından geride bırakan dijital baskı aynı zamanda baskı işleminde boyut sınırlandırmasını da ortadan kaldırmıştır.
 
Firmanızın üretmiş olduğu ürünlerin sunumu ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda müşteri temsilcimiz analiz yaparak, firmanıza detaylı olarak teknik, malzeme, üretim ve maliyet bilgisini tarafınıza sunmaktadır.
Müşteri temsilcimizin firmanıza sunmuş olduğu teklifin kabul edilmesi sonucunda, tasarım ekibimiz üretilecek olan ürünlerimiz ile alakalı dizayn çalışmasını yaparak alternatifler sunmaktadır.
Tasarım ekibimiz tarafından sunulan alternatifli ürün tasarımlarımız, yapılacak olan değerlendirmeleriniz sonucunda üretime hazır hale getirilmekte ve tasarım aşaması tamamlanmaktadır.
Tarafınızca onaylanan tasarımlar, malzeme seçimi, kullanılacak teknolojisi ve detaylar doğrultusunda ön çalışma yapılarak test edildikten sonra üretim aşamasına geçilerek siparişinizin hazırlanmaktadır.
Üretimi tamamlanmış olan ürünleriniz, kalite kontrol aşamasından kalite standartları kriterleri doğrultusunda geçerek paketlenmekte ve firmanıza teslim edilmektedir.
Teslim edilen ürünlerimiz bir çok kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Her ürünümüz garantimiz altındadır ve memnuniyetiniz doğrultusunda teslimattan sonra bile memnun olmamanız durumunda gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Kumaş İçin Desen ve Dijital Baskı Hizmetleri Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!