Renkli ve Özel Tasarım Kumaş Etiket Baskı Hizmetleri

İlan No : #00199446
Kategori: Etiket Baskı
Marka: Hisar Etiket
Model Tipi: H-EB003
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Hizmet
Konum: Sanayi Mah. / Güngören / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Hisar Etiket

Renkli ve Özel Tasarım Kumaş Etiket Baskı Hizmetleri


Tek renk ve en fazla 6 renk olacak şekilde farklı kumaşlara focus ve kuş makine ile baskı yapmaktayız. Yıkama talimatları ve beden etiketleri baskılarını ağırlıklı olarak bu baskı tekniği ile çözmekteyiz. Talep ve tasarım doğrultusunda özel çözümler sunmaktayız.

Firmanızın üretmiş olduğu ürünlerin sunumu ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda müşteri temsilcimiz analiz yaparak, firmanıza detaylı olarak teknik, malzeme, üretim ve maliyet bilgisini tarafınıza sunmaktadır.

Müşteri temsilcimizin firmanıza sunmuş olduğu teklifin kabul edilmesi sonucunda, tasarım ekibimiz üretilecek olan ürünlerimiz ile alakalı dizayn çalışmasını yaparak alternatifler sunmaktadır.

Tasarım ekibimiz tarafından sunulan alternatifli ürün tasarımlarımız, yapılacak olan değerlendirmeleriniz sonucunda üretime hazır hale getirilmekte ve tasarım aşaması tamamlanmaktadır.

Tarafınızca onaylanan tasarımlar, malzeme seçimi, kullanılacak teknolojisi ve detaylar doğrultusunda ön çalışma yapılarak test edildikten sonra üretim aşamasına geçilerek siparişinizin hazırlanmaktadır.

Üretimi tamamlanmış olan ürünleriniz, kalite kontrol aşamasından kalite standartları kriterleri doğrultusunda geçerek paketlenmekte ve firmanıza teslim edilmektedir.

Teslim edilen ürünlerimiz bir çok kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Her ürünümüz garantimiz altındadır ve memnuniyetiniz doğrultusunda teslimattan sonra bile memnun olmamanız durumunda gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Renkli ve Özel Tasarım Kumaş Etiket Baskı Hizmetleri Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!